«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя

«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя. добро дія держава, тернопіль, проект, розвиток, інклюзивний центр, outdoor, road, tree, person, young, footwear, boy, toddler, handwriting, chalk. A young boy riding a skateboard up the side of a road

«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя. добро дія держава, тернопіль, проект, розвиток, інклюзивний центр

«Добро, Дія, Держава» – сучасний інклюзивний простір Тернополя, в якому діти з інтелектуальними та емоційними особливостями будуть займатись з іншими дітьми разом і на одному рівні. Організатори вирішили розповісти «Терену», чим їхня ідея особлива.

– У клубі раннього інклюзивного розвитку буде багато цікавих студій, де діти тренуватимуть логіку, увагу, пам’ять, мислення та дрібну моторику. Займатимуться з психологом, логопедом та масажистом. Відвідуватимуть заняття з танців, фітнесу та творчості, музичної терапії, логоритміки та розвитку сенсорики, – розповідає організаторка Оксана Ремізова.

Кожен спеціаліст команди центру буде вносити частинку себе і своїх вмінь для розвитку дитини. З огляду на особливості буде вибудовуватись чіткий план індивідуальної програми. Аби бачити динаміку розвитку педагоги та тренери будуть займатись не тільки з дитиною, а й з батьками.

«Добро, Дія, Держава» – проект інклюзивного центру Тернополя. добро дія держава, тернопіль, проект, розвиток, інклюзивний центр

Головний наголос робитимуть на те, що всі діти не тільки перебувають на одній території, не тільки працюють за індивідуальною програмою, а й розвиваються, граються та навчаються разом в одному мікросоціумі. В цьому і полягає інновація.

– По-перше, проект руйнує стереотипи буденності, що діти з особливими потребами не мають повноцінних можливостей. Команда проекту впевнена, що якщо інтенсивно і комплексно працювати, розвивати дітей, то особливості можливо перетворити в переваги. І чим раніше працювати цілою командою спеціалістів, разом з батьками, тим більше можливо встигнути, – додає пані Оксана. – По-друге, проект формує морально здорове, свідоме, сучасне українське суспільство, яке йде шляхом соціальної користі. Бо якщо громада допоможе дітям сьогодні, то завтра носії необмежених можливостей проявлять себе з позитивної сторони.

Логопедичну студію організатори обладнують завдяки участі у проекті від Молодіжного центру Тернополя «Банк молодіжних ініціатив».

Фото Оксани Ремізової

Голояд Леся

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*