Інклюзивний театральний проект «Більше, ніж гра»

Інклюзивний театральний проект «Більше, ніж гра». київ, мистецький арсенал, проект більше ніж гра, інвалідність, інклюзія, screenshot. A screenshot of a cell phone

Інклюзивний театральний проект «Більше, ніж гра». київ, мистецький арсенал, проект більше ніж гра, інвалідність, інклюзіяКиїв. Запрошуємо долучитись до інклюзивного театрального проекту «Більше, ніж гра» під час IV Освітнього фестивалю «Арсенал ідей», який триватиме з 26 по 30 вересня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі “Мистецький арсенал”.

«Більше, ніж гра» – це перформативний простір, відкритий для дітей з різними можливостями, їхніх батьків та всіх охочих. Філософія інклюзії полягає у тому, що діти не можуть бути ізольованими від суспільства через особливості розвитку чи інвалідність. Їхня соціальна взаємодія є необхідною для розвитку і формування особистості. Перформативне мистецтво уже десятки років є соціальною формою творчості, що руйнує стереотипи, а творчі методики можуть стати частиною освітнього процесу, адже творчість допомагає зрозуміти цінність відмінностей та право дітей розвиватися по-різному.

Театральна лабораторія Мистецького арсеналу спільно з митцями та педагогами створили захопливий світ, де справжнім творцем і гравцем стануть відвідувачі інклюзивного театрального простору.

В залі Між Небом і Землею гостям подій вдасться побувати між небом і землею за системою альфа-гравіті, створити скульптури з земних матеріалів та вибратися із черева гігантського кита. Завітати до Магічного Лісу з медитативною звуковою інсталяцією. Далі потрапити На Перехрестя Доріг, де можна пройти навпростець через Несподіваний Дім або в обхід Лабіринтами Відчуттів. А ще заглянути у нашу веселу Рукавичку, де усіх охочих чекає безліч цікавих занять, як перформативна гра для дорослих і дітей Playing Up, яку проведуть експерти з Німеччини, художні майстерні, Вальдорфська педагогіка та пластилінова анімація. А завершить захоплюючу подорож Місячна Долина – перформативна зала, де можна буде побувати на виставах колективів, які працюють у сфері інклюзії, усередині костюму-інсталяції і відчути реальність мрії.

Учасники проекту: Студія AlfaGravity Сivilization, художники та скульптори Богдан Куцевич та Олексій Пода, художник Антон Логов, Андрій Бобровицький та команда Eco-center Yushki, агенція цифрових інновацій «Phygital», Благодійний Фонд «Відчуй», Інклюзивне театральне об’єднання «АРТ-Плейбек», Театр анімації «ТАМ», авторська художня студія «Aza Nizi Maza», художниця Юлія Клеом, Майстерня театрального костюму з паперу «Ательє надможливостей», Сибіл Петерс (Центр Дослідження Театру, Німеччина), Вальдорфська школа «Софія», спортсмени та спортсменки національної збірної України зі спортивних танців на візках Івана Сівак, Олена Чинка, Світлана Онопа, «Rise up», благодійний спортивний проект Kids Autism Games, Плейбек-театр «Разом в дії», Театральна студія Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела», Інклюзивний театр «Perfeco-in-Kilaba» (м. Вишгород), Народний аматорський театр-студія «Паростки», Житомирський обласний український музично-драматичний театр імені Івана Кочерги, Спецшкола інтернат № 26, Київська вальдорфська школа «Софія».

Інформаційна агенція культурних індустрій ПРО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*