Сумський “Фенікс” підкорив Олімп (ФОТО)

Сумський “Фенікс” підкорив Олімп (ФОТО). греція, скала, гора, спортклуб інвалідів “фенікс”, інвалідність, sky, outdoor, clothing, person, smile, hiking, mountain, people, man, beach. A group of people standing on a beach posing for the camera

Сумський “Фенікс” підкорив Олімп. греція, скала, гора, спортклуб інвалідів “фенікс”, інвалідність

На найвищу гору Греції представники сумського спортклубу інвалідів «Фенікс» піднімалися і спускалися два дні. Троє членів клубу, серед яких були інваліди першої та третьої групи, у перший день змогли піднятися на вершину Скала (2866 м) і спуститися в базовий табір на висоту 2100 м, а вже на наступний день продовжили спуск униз. Загалом було пройдено близько 30 км.

Скала – це одна з найвищих вершин гірського масиву під назвою Олімп. Вона, поряд зі Скольо і Мітікас, найбільш популярні у мандрівників. Мітікас – найвища вершина (2917 м), але на неї підніматися без спеціальної альпіністської підготовки та спорядження дуже небезпечно. У давньогрецькій міфології Олімп вважається священною горою, місцем перебування богів на чолі із Зевсом.

– Можливо й до нас люди з інвалідністю з України піднімалися на Олімп, але я про це не знайшов інформації, – розповів керівник спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка. – Ми давно мріяли про цю гору, і ось мрія збулася. Для мене це було дуже важке сходження, воно ні в яке порівняння не йде з Говерлою в Карпатах або Роман-Кошем у Криму, де ми теж були. Тому для мене і моїх друзів, Руслана Сорочинського і Петра Савоніка, воно подвійно приємне. Ми продовжуємо слідувати нашому клубному девізу «Не бійся жити!».

Після підйому в Греції, натхнені успіхом, сумські феніксовці через тиждень уже разом із чеськими людьми з інвалідністю піднялися на найвищу гору Чехії – Сніжку, висота якої 1603 м. «Тут уже маршрут був легше, тому на вершину піднялися дев’ять осіб. Серед них були і 65-річні й чотирирічні любителі гір», – додав Олександр.

The Sumy Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*