Інклюзія у Слов’янську. Активісти скверу «Мрія» роблять світ доступним для дітей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Інклюзія у Слов’янську. Активісти скверу «Мрія» роблять світ доступним для дітей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). слов’янськ, круглий стіл, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзія

Інклюзія у Слов’янську. Активісти скверу «Мрія» роблять світ доступним для дітей з інвалідністю. слов’янськ, круглий стіл, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзія

У Слов’янську у міський бібліотеці ім. М.Петренка 27 вересня відбувся Регіональний Круглий стіл «Шляхи формування та впровадження інклюзії у сучасному суспільстві», інформує Діловий Слов’янськ.

Захід був організований Благодійним фондом “Словянська мрія” при підтримці організацій донорів від урядів ряду Європейских держав.

У заході прийняли участь міський голова Словянська Лях Вадим Михайлович та депутат Краматорської міської ради, що опікується проблемами людей з інвалідністю Світлана Фоміна.

З інформацією про інклюзивну форма навчання як основа соціального становлення дитини з особливими освітніми потребами прозвучав виступ доктора педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри спеціальної педагогіки та інклюзії Донбаського Державного педагогічного університету Ірини Татьянчикової.

Про реалії та перспективи впровадження інклюзивної освіти в Україні та в Донецькому регіоні розповіла доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри технологій спеціальної та інклюзивної освіти Донбаського Державного педагогічного університету Ірина Дмитрієва.

Про практичний досвід роботи фахівців з дітьми з інвалідністю ділилися практичні фахівці з багаторічним доступом Директор Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради» Оксана Сабардак, вчитель-дефектолог Анжела Бабенко, директор центральної міської бібліотеки Лариса Мамедова, керівник методичного об’єднання вчителів, методист-вихователь Спеціальної загально-освітньої школи-інтернату Донецької обласної ради №23 Лариса Соколова.

У засіданні круглого столу прийняли участь Герой України, Заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон світу, паралімпійських ігор, Тренер з плавання Віктор Смирнов, заслужений тренер України, старший тренер збірної команди України з плавання Світлана Казначєєва.

Директор центру комплексної реабілітації для осіб (дітей) з інвалідністю Слов’янської міської ради Алла Дорофєєва, практичний психолог ЦРОДІ Юлія Бойкова; Дефектолог ЦРОДІ Аліна Давидова.

Про родинне виховання, досвід батьків дітей з інвалідністю, про труднощі та виклики, з якими вони стикаються протягом життя та навички необхідні для роботи з дітьми з обмеженими можливостями розповіли голова ГО “Дотик” Олена Шаповал та Наталля Фоміна.

Протягом цього круглого столу напрацьовувались матеріали для підготовки інформаційних буклетів щодо інклюзії в громаді Слов’янська.

Інкклюзіі у сучасному суспільстві

Опубліковано Паном Василем Пʼятниця, 27 вересня 2019 р.

 

фото Едуард Торський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*