«Інклюзія в Церкві для незрячих»

«Інклюзія в Церкві для незрячих». харків, церква, засідання, незрячий, інклюзія, table, indoor, person, wall, clothing, human face, computer, laptop, smile, man. A group of people sitting at a table

«Інклюзія в Церкві для незрячих». харків, церква, засідання, незрячий, інклюзія

Сьомого вересня 2017 року у приміщенні Харківської духовної семінарії відбулося засідання робочої групи з розробки програми «ІНКЛЮЗІЯ В ЦЕРКВІ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ».

У засіданні взяли участь священники Харківської єпархії, учні Духовної семінарії, представники громадських організацій, підприємств, навчальних закладів, що представляють інтереси незрячих.

Співробітник відділу соціального служіння Харківської єпархії Ігор Шрамко ознайомив присутніх з історією та сьогоденням служіння людям з вадами зору в Харківській єпархії.

У ході роботи було розглянуто проект програми, зокрема обговорено кожен її пункт із коментарями, зауваженнями та доповненнями. На розгляд учасникам засідання було представлено Озерянську ікону Божої Матері в 3-D форматі (для незрячих).

Крім того були розглянуті такі питання: проведення на території Покровського монастиря робіт щодо її адаптації для незрячих, а також, в разі повернення Курязької обителі в лоно Православної Церкви, було запропоновано заснувати на її території центр реабілітації для сліпих.

ГО “Харківська асоціація незрячих юристів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*