Інструкції лікарських засобів шрифтом Брайля вже в аптеках

Інструкції лікарських засобів шрифтом Брайля вже в аптеках. київ, незрячий, шрифт брайля, інвалідність, інструкції лікарських засобів, nail, finger, cosmetics, businesscard, document. A close up of a piece of paper

Презентація перших в Україні інструкцій до лікарських засобів, надрукованих шрифтом Брайля для незрячих людей, відбудеться 26 січня о 15:00 в одній з аптеки мережі «Пані аптека» за адресою пр.Перемоги, 20 (Київ).

Участь у презентації візьмуть операційний директор «Пані аптека» Наталя Биканова, координаторка Braille Studio Юлія Сачук, клієнти з інвалідністю.

Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» працює вже кілька місяців. Це волонтерський проект, спрямований на забезпечення вільного доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

Мережа аптек «Пані Аптека» — це яскравий зразок соціально відповідального бізнесу, який працює не лише для отримання прибутку, але й дбає про свою відповідальність за розвиток суспільства, забезпечуючи рівний доступ до своїх послуг усім людям. Вже близько року адміністрація вживає активних дій, аби забезпечити як інфраструктурну, так і інформаційну доступність своїх приміщень та послуг для людей з інвалідністю. По всій мережі аптек в Києві було проведено моніторинг фізичної доступності та розроблено чіткий план внесення змін для створення доступного простору. Персонал аптек також пройшов тренінги щодо коректного ставлення при наданні послуг клієнтам з різними видами інвалідності.

Завдяки активістам «Braille Studio» було надруковано інструкції до лікарських засобів шрифтом Брайля, що значно полегшить використання ліків незрячими людьми. Елементарні дії – прочитати інструкцію, щоб не наплутати з дозуванням і правильним часом прийому ліків, для незрячих людей дуже часто потребує сторонньої допомоги, адже скористатися інтернетом не у всіх є змога і робити це, коли ти хворієш – незручно. Маючи під рукою інструкцію шрифтом Брайля, це можна зробити швидко, зручно і самостійно.

Соцпортал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*