Київські медики пройшли тренінг з супроводу незрячих пацієнтів

Київські медики пройшли тренінг з супроводу незрячих пацієнтів. київ, медик, незрячий, супровід, тренинг

Київські медики пройшли тренінг з супроводу незрячих пацієнтів. київ, медик, незрячий, супровід, тренинг

У столиці для персоналу КНП «Консультативно-діагностичний центр» Шевченківського району провели тренінг з супроводу незрячих пацієнтів.

Як зазначила Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, медичному персоналу необхідно проходити тренінги з супроводу незрячих, оскільки це допомагає розширити знання і навички з обслуговування пацієнтів з порушеннями зору.

«На основі звернення директорки консультативно-діагностичного центру Наталії Берікашвілі було організовано тренінг для медичного персоналу. Працівники закладів охорони здоров’я зобов’язані знати основи супроводу пацієнтів з порушеннями зору. У цьому процесі немає нічого складного, однак має бути розуміння, як краще вчинити в різних ситуаціях, наприклад, як правильно супроводжувати незрячих на сходових клітинах або безпечно зайти до ліфтової кабіни. Під час тренінгу фахівець з питань безбар’єрного простору Євгеній Свєт розповів про комунікаційні техніки для ефективного спілкування з незрячими пацієнтами, а також провів практичні вправи з допомоги та підтримки незрячих людей. Сподіваюсь, отримані знання допоможуть медикам ще краще налагоджувати комунікацію з незрячими пацієнтами, а головне дадуть більше розуміння про потреби людей з порушеннями зору», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що подібного роду тренінги вже пройшли в інших закладах охорони здоров’я.

Київська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*