«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна (ФОТО)

«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна (ФОТО). полтава, виставка фотографій, проєкт, світлина, синдромом дауна

«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна. полтава, виставка фотографій, проєкт, світлина, синдромом даунаСуспільне. Полтава

У Полтаві презентували виставку фотографій, аби поінформувати та привернути увагу до людей із синдромом Дауна. Це понад два десятки знімків із дітьми з синдромом та їхніми мамами, повідомляє Суспільне.

Ці світлини робили двоє полтавських фотографів – Володимира Грибова та Ліни Денисенко. Це благодійний проєкт із назвою «Кожному мама своя», розповіла його співорганізаторка Марія Остроушко.

«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна. полтава, виставка фотографій, проєкт, світлина, синдромом даунаСуспільне. Полтава / Фото із проєкту «Кожному мама своя».

«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна. полтава, виставка фотографій, проєкт, світлина, синдромом даунаСуспільне. Полтава / Фото із проєкту «Кожному мама своя».

Зйомки влаштували й надворі, й у приміщеннях у різних локаціях. Так хотіли показати те, як добре, коли дітей виховують у родинах.

До фотосесії долучилася, зокрема, й Альона Гольда із п’ятирічним сином Вовою.

«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна. полтава, виставка фотографій, проєкт, світлина, синдромом даунаСуспільне. Полтава / Учасниця Альона Гольда із п’ятирічним сином Вовою.

“Враження, я думаю, видно й по фото. Ми були дуже задоволені, все проходило дуже легко, просто. Загалом у нас емоції хороші, позитивні. Ми хочемо, щоб якомога більше про нас люди чули, бачили, приймали таких людей, оскільки це дуже добрі діти, люди. Вони сповнені добром і несуть тільки добро”, – додає учасниця фотосесії Альона Гольда.

«Кожному мама своя»: у Полтаві показали світлини з дітьми із синдромом Дауна. полтава, виставка фотографій, проєкт, світлина, синдромом даунаСуспільне. Полтава / Фотографиня проєкту Ліна Денисенко.

“Діти настільки емоційні, відкриті до спілкування, що проблем з фотографуванням взагалі не було, проблем з комунікацією взагалі не було. Ми робили те, що потрібно: сміялись, веселились, бігали, гралися. Мені не потрібно було вигадувати якісь моменти, бо ми прийшли на футбольне поле, значить, що ми робимо? Граємо в м’яч. Діти із задоволенням все робили. Мені лишалося лише натискати на кнопку”, – фотографиня Ліна Денисенко.

Приурочили виставку до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна. Триватиме вона у Художньому салоні близько тижня.

Карина Москаленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*