Щастя в долоні: У Сумах відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з синдромом Дауна (ФОТО)

Щастя в долоні: У Сумах відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з синдромом Дауна (ФОТО). суми, виставка, синдром дауна, суспільство, інвалідність

Щастя в долоні: У Сумах відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з синдромом Дауна. суми, виставка, синдром дауна, суспільство, інвалідність

У приміщенні відділення денного перебування «Спільнота» КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування «Берегиня» відбувся інтеграційний захід за участі «сонячних дітей» та молоді з інвалідністю «Щастя в долоні».

Захід присвячено дню людей із синдромом Дауна, який відзначають у всьому світі 21 березня.

Гостями на заході були заступник міського голови Віра Мотречко та перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Світлана Маринченко, які також взяли участь у майстер-класах та створенні малюнку долонями.

«Слід подивитися на дітей з синдромом Дауна іншими очима. Вони надзвичайно талановиті і розвинуті, сьогоднішній захід це підтвердив. Дякую всім, хто долучився до організації та проведення цього свята. Дуже важливо такими заходами нагадувати спільноті, що люди з синдромом Дауна є повноцінними учасникам суспільства, і що вони нічим не відрізняються від інших людей», – зазначила Віра Мотречко.

У програмі заходу була представлена виставка робіт дітей з синдромом Дауна та молоді з інвалідністю, а також проведення різноманітних майстер-класів.

Також, свої таланти головні учасники дійства проявили продемонструвавши дві театральні мініатюри. Всього у заході взяли участь 14 дітей з синдромом Дауна та молоді з інвалідністю.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*