Львівська команда аудіодискрипторів готує для незрячих дітей два наступні фільми – «Одинадцять дітей з Моршина» та «Урок магії»

Львівська команда аудіодискрипторів готує для незрячих дітей два наступні фільми – «Одинадцять дітей з Моршина» та «Урок магії». львів, аудіодискрипція, діти, незрячий, фильм

Львівська команда аудіодискрипторів готує для незрячих дітей два наступні фільми – «Одинадцять дітей з Моршина» та «Урок магії». львів, аудіодискрипція, діти, незрячий, фильмфото умовне, автор: Роман Балук

Львівська команда аудіодискрипторів продовжує тішити незрячих дітей новими адаптованими для малят і старшокласників фільмами. Так, у 2021 році незрячі діти вже побачили кілька фільмів з аудіодискрипцією. Серед них – «Тільки диво» про дивовижні пригоди Северина та Аніки, про справжню дружбу та кохання (режисер – Олена Каретник). А вже найближчим часом львівська команда аудіодискрипторів презентує незрячим дітям два наступні фільми – «Одинадцять дітей з Моршина» та «Урок магії».

Стрічку «Тільки диво» адаптовано для незрячих дітей завдяки фінансовій підтримці управління культури Львівської міської ради. Над написанням, експертизою, звукозаписом аудіодискрипції працювали артист ВФ «Піккардійська терція» Ярослав Нудик, звукорежисер Національного театру ім. М. Заньковецької Ярослав Босий, консультантка/експертка і координаторка проектів з аудіодискрипції Оксана Потимко.

Як зазначає Оксана Потимко, виконавча директорка Львівського обласного осередку ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ», радник міського голови Львова, Почесний Амбасадор Львова, Заслужений працівник соціальної сфери України, кандидат історичних наук, найближчим часом львівська команда аудіодискрипторів презентує незрячим дітям два наступні фільми – «Одинадцять дітей з Моршина» та «Урок магії». Про дати показів обох стрічок буде повідомлено додатково.

Варто також наголосити, що створені у Львові фільми з аудіодискрипцією презентовано не лише незрячим дітям Львова, але й для багатьох інших куточків України: Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Хмельницького, Луцька, Рівного, Житомира, Києва, Слов’янська Донецької області тощо.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*