У Міжнародний день захисту дітей відкриють соціальний простір для дітей з інвалідністю

У Міжнародний день захисту дітей відкриють соціальний простір для дітей з інвалідністю. луцьк, допомога, соціальний простір, соціалізація, інвалідність

Луцьк. 1 червня 2022 року о 12.00 за адресою: вул. Івана Франка, 33а відкриватиметься соціальний простір для дітей з інвалідністю.

В оновленому приміщенні, яке адаптували для роботи з дітьми з інвалідністю, функціонуватиме осередок громадської організації «Центр розвитку «Сходинки в майбутнє», який з 2016 року працює у м. Луцьку.

Організація допомагає дітям, що потребують додаткової допомоги в пізнавальному, інтелектуальному, мовленнєвому та соціально-емоційних сферах. Розвиваючі заняття відвідують діти не лише з Луцька та Волинської області, в умовами сьогодення — відкриті до спілкування з дітьми внутрішньо переміщених сімей.

Потужна команда спеціалістів: педагогів, психологів, дефектологів, логопедів, педагогів з музики, фізичних реабілітологів працюватиме з дітьми, які мають різні нозології та потребують професійної допомоги.

Мета таких занять: соціалізувати дитину, покращити її рівень розвитку, навчити комунікувати, сформувати ігрові та навчальні навички.

Соціально відповідальний бізнес, приватний підприємець Філіп Лисюк разом з дружиною Оксаною допомогли здійснити мрію засновників громадської організації та керівників центру Наталії Литвин та Оксани Сойко, створивши соціальний простір для роботи з дітьми з інвалідністю.

На заході почесними гостями будуть діти, адже саме для них підготували різноманітні інтерактиви, активності та розваги.

Вперше відкриють двері нового приміщення та ознайомлять з роботою організації спеціалісти, які працюватимуть щодня з особливими дітьми.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Луцька міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*