Львівський театральний фестиваль «Шлях» очолив рейтинг інклюзивних проектів Українського культурного фонду

Львівський театральний фестиваль «Шлях» очолив рейтинг інклюзивних проектів Українського культурного фонду. бо непротоптана стежина, укф, актор, театральний фестиваль шлях, інвалідність

Львівський театральний фестиваль «Шлях» очолив рейтинг інклюзивних проектів Українського культурного фонду. бо непротоптана стежина, укф, актор, театральний фестиваль шлях, інвалідність

Український культурний фонд оприлюднив рейтинг інклюзивних проектів, які фінансуватиме цьогоріч. Очолив його театральний фестиваль «Шлях» — платформа для розвитку інклюзивного театру, який 15 років поспіль проводить благодійна організація «Непротоптана стежина».

«Ми дуже приємно вражені оцінкою експертної комісії УКФ нашого проекту з проведення 15 ювілейного фестивалю «Шлях». Ми навіть не очікували такого визнання, адже конкуренція є доволі високою. Ми вдячні за підтримку і дуже сподіваємося, що держава не буде «обрізати» фінансування УКФ та галузі культури загалом, адже від цього дуже залежить розвиток якісного інклюзивного мистецтва. Сподіваємося, що все буде добре. Побачимося на фестивалі «Шлях» у жовтні.

Під час минулорічного фестивалю відбулася прем`єра вистави «Погляд», у якій разом з професійними акторами зіграли діти із вадами зору. Саме «Погляд» цьогоріч представлятиме Україну на міжнародному фестивалі у Польщі”, — говорить керівниця БО «Непротоптана стежина» Анастасія Войтюк.

Інклюзивний фестиваль «Шлях» вже протягом 15 років відбувається у Львові і відкриває на театральній сцені акторів з інвалідністю та інклюзивні театральні колективи. Фестиваль є учасником активної міжнародної спільноти інклюзивного театру, куди входять колективи з Польщі, Білорусі, Німеччини, Литви, Латвії та інших країн.

Пресслужба ЛМР

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*