Майже 25 000 $ на благодійність: безкоштовна соляна печера та ще одне соціальне таксі (ВІДЕО)

Майже 25 000 $ на благодійність: безкоштовна соляна печера та ще одне соціальне таксі (ВІДЕО). хмельницький, візочник, соляна кімната, соціальне таксі, інвалідність, outdoor, sky, land vehicle, wheel, vehicle, auto part, person, tire, car. A man riding on the back of a truck

Більше року тому хмельничани з особливими потребами змогли дихати вільніше. На дорогах вперше з’явилася унікальна служба соціального таксі. Авто, спеціально обладнане пандусом, із легкістю допомагає переміщатися інвалідам-візочникам. Нині ж благодійники представили уже третю «ластівку» подібного зразка.

Вартість однієї такої моделі Mersedes Sprinter сягає близько 16,5 тис. доларів. Кошти збирали ледь не усім світом. Благодійники-волонтери організовували окремі групи підтримки серед близьких, колег та друзів, аби ідея втілилася в життя.

На день цей вид транспорт приймає від 5 до 10 замовлень. Досить часто вони співпадають, тому кажуть, додаткова машина явно не буде зайвою. Окрім того, «Соціальне таксі» є абсолютно безкоштовним. Фінансовий тягар на його обслуговування взяла на себе міська рада. Так, з початку нового року уже витрачено близько 188 тис. грн.

Проте, усе ж є одне «але». Для користування соціальним таксі потрібно оформити низку документів. Із 500-а хмельницьких візочників це зробили усього 92 людини.

Якщо групи інвалідності немає, потрібні покази лікаря на користування візком. Необхідні документи слід подати в управління соціального захисту. Як тільки Ви стаєте на облік, транспорт – у Вашому розпорядженні.

До того ж, це не єдина новинка, яку запровадив «Карітас». У приміщенні благодійного фонду представляють безкоштовну соляну кімнату. Вона запрацює уже з другого тижня вересня. Основні витрати, 6600 євро, пішли на спеціальний пристрій.

Галогенератор контролює час та концентрацію солі у кімнаті. Також він подрібнює сіль на різні частинки, залежно від захворювань.

Життя стає легшим, коли люди готові йти назустріч один одному, допомагати, вносити пожертви та створювати комфортний світ для кожного. Не бійтеся робити добро, і воно повернеться вам сторицею.

33 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*