Міську програму підтримки дітей зі СМА продовжили і у 2024-ому

Міську програму підтримки дітей зі СМА продовжили і у 2024-ому. львів, сма, діти, підтримка, інвалідність

Міську програму підтримки дітей зі СМА продовжили і у 2024-ому. львів, сма, діти, підтримка, інвалідністьДепутат ЛМР Валерій Веремчук

Низку медичних програм депутати Львівської міськради продовжили і у 2024 році. Про це в інтерв’ю «Львівській Пошті» повідомив депутат міськради, голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту Валерій Веремчук.

Мовиться про програму підтримки дітей зі спінальною м’язовою атрофією (СМА), а також забезпечення засобами для ендопротезування суглобів.

Зокрема, на реалізацію програми забезпечення лікарськими засобами дітей зі СМА передбачили 7 мільйонів гривень завдяки спільному фінансуванню з компанією-виробником лікарського засобу. Станом на сьогодні у Львівській громаді є четверо дітей, які не підпадають під державну програму підтримки.

Також продовжили програму запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань; програму діагностики, протезування та реабілітації глухих і слабочуючих дітей, дітей із вадами мовлення;

Окрім цього, програму забезпечення мешканців засобами для ендопротезування суглобів – тепер вона стосуватиметься ширшої категорії людей. Зокрема, осіб, які виховують дитину з інвалідністю, осіб, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, котра є особою з інвалідністю І або ІІ групи.

Повністю розмову з Валерієм Веремчуком читайте за покликанням.

Ірина Цицак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*