На Полтавщині розпочались дистанційні навчання для держслужбовців Пенсійного фонду з питань інклюзії

На Полтавщині розпочались дистанційні навчання для держслужбовців Пенсійного фонду з питань інклюзії. пенсійний фонд, полтавщина, держслужбовець, семінар, інклюзія

На Полтавщині розпочались дистанційні навчання для держслужбовців Пенсійного фонду з питань інклюзії. пенсійний фонд, полтавщина, держслужбовець, семінар, інклюзія

Полтавська обласна військова адміністрація спільно з ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області організували курс дистанційних короткострокових навчань для державних службовців з питань забезпечення прав людей з інвалідністю.

Перший семінар курсу, який відбувся 20 лютого, був присвячений темі “Активізація роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю, вивчення положень Конвенції ООН про права осіб із інвалідністю”.

Викладачем семінару виступила Антоніна Ільїна, заступник начальника управління – начальник відділу по забудові населених пунктів Управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства і енергетики Полтавської ОВА.

Під час семінару слухачі ознайомилися з:

  • Ознаками безбар’єрного середовища;
  • Елементами навігації й умовами інклюзії для інтеграції у суспільство та для самостійної мобільності людей з інвалідністю;
  • Законодавчою базою та будівельними вимогами і правилами у цій сфері.

Слухачі також отримали можливість самостійно провести моніторинг безбар’єрності установ, у яких працюють, й оцінити доступність послуг, які надаються ними.

Наступні семінари курсу заплановані на березень 2024 року.

Навчання проводяться в рамках реалізації Комплексної програми соціального захисту та підтримки осіб з інвалідністю на 2023-2025 роки, затвердженої Полтавською обласною радою.

ОКІА “Новини Полтавщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*