На «Kharkiv Fashion» на подіум вийдуть люди з обмеженими можливостями

На «Kharkiv Fashion» на подіум вийдуть люди з обмеженими можливостями. kharkiv fashion business days, адаптація, особливими потребами, подіум, показ мод, indoor, person, wheelchair, smile, posing. A man and a woman posing for a picture

На «Kharkiv Fashion» на подіум вийдуть люди з обмеженими можливостями. kharkiv fashion business days, адаптація, особливими потребами, подіум, показ мод

У рамках «Kharkiv Fashion Business Days 2018» пройде показ мод для людей з обмеженими можливостями.

Про це 4 жовтня повідомила віце-президент Харківської міської громадської організації інвалідів «Креавіта» Олена Шингарьова.

«Наш показ відбудеться у другий день заходу. Це буде інклюзивний показ двох колекцій, організований спільно з Харківською державною академією дизайну і мистецтв. Однією з 12 учасниць стане харків’янка, чемпіонка Зимових Паралімпійських ігор 2014 року з лижних гонок, багаторазовий призер змагань різного рівня Людмила Павленко. Ми сподіваємося, що таким чином зможемо привернути увагу на людей з особливими потребами не тільки дизайнерів, але і виробників», – зазначила Олена Шингарьова.

За словами керівника проекту Аліни Гахової, ці дві колекції яскраво показують, як можна адаптувати одяг з подіумних колекцій для людей з особливими потребами.

«Кожна жінка, незважаючи на свої особливості, хоче виглядати красиво і модно. На жаль, український ринок не дає в цілому такої можливості, і люди з особливими потребами стикаються з тим, що не можуть підібрати собі одяг. Цей показ – спроба адаптувати дизайнерський одяг, зробивши його максимально комфортним і естетично гарним для кожної моделі», – зазначила Аліна Гахова.

Нагадаємо, що з 11 по 13 жовтня на Арт-заводі «Механіка» пройде масштабна подія в сфері моди, дизайну і легкої промисловості – «Kharkiv Fashion Business Days». Захід об’єднає в собі fashion-покази українських і зарубіжних дизайнерів, освітню секцію від провідних експертів модної індустрії України, покази українських торгових марок та дизайн-маркет.

Захід проходить за підтримки Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*