На Вінниччині вчились створювати умови “дружелюбного простору”

На Вінниччині вчились створювати умови “дружелюбного простору”. вінниччина, дружелюбний простір, проект inclusive friendly, семінар, інвалідність, wall, smile, human face, clothing, person, woman. A man holding a sign

На Вінниччині вчились створювати умови “дружелюбного простору”. вінниччина, дружелюбний простір, проект inclusive friendly, семінар, інвалідність

Працівники головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області взяли участь у семінарі на тему: «Інклюзивність в суспільстві», який відбувся на базі одного з оновлених відділень АТ «ОщадБанк».

До участі в семінарі запросили працівників державних установ, які безпосередньо працюють з громадянами. Основам роботи з людьми, які мають інвалідність, присутніх навчали тренери соціального проекту «Inclusive Friendly» (дружелюбний простір) за сприянням АТ «ОщадБанку».

Семінар складався з теоретичних та практичних блоків. Під час теоретичних занять учасників ближче ознайомлювали з проблемами людей з інвалідністю, адаптацією їх в суспільстві. Вивчали основні аспекти ведення розмови з такими громадянами, при потребі надання практичної допомоги та вивчали успішний досвід відомих в світі людей, які мали інвалідність. Другий блок – це практичні заняття, де учасники семінару могли себе відчути тимчасово людьми з інвалідністю: вадами зору, слуху. Після завершення семінару усі учасники отримали сертифікати про участь в семінарі.

Станом на 1 травня 2017 року на обліку в головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області перебуває майже 483 тисячі пенсіонерів, з їх числа 100,5 тисяч, що складає 21 %, мають інвалідність. Середній по області розмір виплати пенсій інвалідам з числа цивільних становить 1 641,20 грн., з числа військовослужбовців – 2 672,50 грн.

Пенсійний фонд України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*