Набір представників і представниць НГО людей з інвалідністю у “Школу інформаційної безпеки”

Набір представників і представниць НГО людей з інвалідністю у “Школу інформаційної безпеки”. вмго паросток, нго, проєкт, інвалідність, інформаційна безпека

Набір представників і представниць НГО людей з інвалідністю у “Школу інформаційної безпеки”. вмго паросток, нго, проєкт, інвалідність, інформаційна безпека

У сучасних умовах нестабільності та технологічного розвитку, питання інформаційної безпеки стає надзвичайно актуальним. Особливо важливою вона є для осіб, які перебувають у вразливому стані, зокрема для людей з інвалідністю. Відповідаючи на цю потребу, ВМГО «Паросток» розробила та успішно реалізує проєкт «Зміцнення НУО, які допомагають вразливим верствам населення».

Мета проєкту полягає в посиленні спроможності лідерів і лідерок НГО осіб з інвалідністю до створення простору інформаційної безпеки в умовах війни у своїх громадах. Проєкт надасть учасникам та учасницям знання та практичні навички цифрової безпеки та захисту даних.

Запрошуємо представників і представниць НГО осіб з інвалідністю долучитися до інклюзивного навчання у «Школі інформаційної безпеки» (далі – Школа), яке буде тривати з вересня 2023 року по квітень 2024 року та включає в себе:

  1. Установчу зустріч учасників/иць 5 вересня 2023 року з 11 до 12 години за київським часом.
  2. Проходження на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!» онлайн-курсу «Інформаційна безпека у період кризи» з перекладом на українську жестову мову та отримання сертифікату.
  3. Онлайн-практикуми (з сурдоперекладом) з інформаційної безпеки під час війни з упором на формування практичних навичок. Учасники/ці отримають зворотний зв’язок від тренерок, менторську та консультаційну підтримку, матеріали для засвоєння та практичного застосування знань (робочий зошит, інформаційний довідник).
  4. Індивідуальну менторську підтримку для особистісного розвитку учасників/иць.
  5. Обов’язкову розробку учасниками/цями Школи протоколів інформаційної безпеки для власних громадських організацій/установ.

Дати та час проведення онлайн-практикумів:

  • 1-й онлайн-практикум – 3-5 жовтня з 16 до 19 години за київським часом.
  • 2-й онлайн-практикум – 7-9 листопада з 16 до 19 години за київським часом.
  • 3-й онлайн-практикум – 12-14 грудня з 16 до 19 години за київським часом.

Наші тренерки:

  • Наталія Зубар, Голова правління Інформаційного центру «Майдан Моніторинг», фахівчиня з інформаційних технологій та соціальних мереж, провідниця тренінгів з інформаційної безпеки в Україні.
  • Оксана Яцюк, громадська активістка з Вінниці. Тренерка ІЦ «Майдан Моніторинг» з інформаційної безпеки. Голова Ради ГО «Подільський центр соціальних технологій».

Участь у Школі безкоштовна та буде відбуватися на основі конкурсного відбору. Навчання відбуватиметься онлайн з використанням сервісу ZOOM з перекладом на українську жестову мову.

Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/dErU2T5rhG6xnCVP8

Дедлайн реєстрації: до 02 вересня 2023 року до 23:59 за київським часом.

За довідками звертайтесь:

“Проєкт “Зміцнення НУО, які допомагають вразливим верствам населення” здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.”

Набір представників і представниць НГО людей з інвалідністю у “Школу інформаційної безпеки”. вмго паросток, нго, проєкт, інвалідність, інформаційна безпека

Alena Smirnova

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*