Надія є: творчий фестиваль для особливих дітей і молоді відбудеться в Одесі

Надія є: творчий фестиваль для особливих дітей і молоді відбудеться в Одесі. надія є, одеса, адаптація, фестиваль, інвалідність

17 серпня 2020 року з 11.00 до 15.00 на концертній арені «Ітака» (“Аркадія”) відбудеться VI Міжнародний творчий фестиваль для дітей та молоді з інвалідністю «Надія є».

Фестиваль «Надія є» проводиться з метою розкриття творчого потенціалу людей з обмеженими можливостями, сприяння їх соціальній адаптації в сучасному світі.

Концептуальна особливість фестивалю – об’єднання в єдиних творчих програмах молоді та дітей з обмеженими можливостями і здорових людей.

Основні завдання фестивалю:

– привернення уваги суспільства до творчої діяльності молодих людей з обмеженими можливостями як засобу їх самовираження і реалізації;

– сприяння розвитку творчих здібностей молоді з обмеженими можливостями, застосування їх творчого та інтелектуального потенціалу в сфері культури;

– доступ осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної, транспортної, інженерної інфраструктур, засобів інформації та зв’язку;

– виявлення молодих талантів, підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;

– розширення творчих контактів людей з обмеженими можливостями з різних країн, налагодження контактів фахівців у сфері творчої діяльності дітей в Україні та за кордоном, обговорення психолого-педагогічних аспектів професійної діяльності.

Фестиваль відбудеться в рамках виконання Міської програми «Рівність» на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 6 лютого 2020 року № 5639-VII.

Організатори фестивалю: Одеська міська рада, департамент внутрішньої політики Одеської міської ради, Південноукраїнський регіональний центр молодих інвалідів.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*