Через працю – до активного життя: працевлаштування осіб з інвалідністю на Кіровоградщині

Через працю – до активного життя: працевлаштування осіб з інвалідністю на Кіровоградщині. кіровоградщина, юрій берест, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

Через працю – до активного життя: працевлаштування осіб з інвалідністю на Кіровоградщині. кіровоградщина, юрій берест, працевлаштування, центр зайнятості, інвалідність

З впевненим наміром знайти роботу звернувся до Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Юрій Берест.

Свого часу чоловік закінчив Кременчуцький державний університет, де навчався за напрямком «Екологія та охорона навколишнього середовища». За здобутим фахом пропрацював понад десять років. На жаль, у пана Юрія виникли проблеми зі здоров’ям, унаслідок чого він отримав групу інвалідності, а згодом і втратив роботу.

Чоловік не засмучувався, тому, відповідно до рекомендацій МСЕК, продовжував шукати роботу, адже для нього мати роботу – це можливість матеріально забезпечити добробут своєї сім’ї. Протягом багатьох років він самостійно відвідував не одне підприємство та пройшов не одну співбесіду з роботодавцем, працевлаштовувся, але роботи, яка б приносила задоволення та забезпечувала гідний рівень заробітної плати, чоловік так і не знайшов.

«Я вже навіть і не сподівався, що знову, у свої 59 років, знайду роботу, яка б дійсно була до душі та гарно оплачувалась. У пошуку роботи я звернувся до Онуфріївської районної філії обласного центру зайнятості», – згадує Ю. Берест.

Враховуючи складність працевлаштування осіб з інвалідністю, кар’єрний радник порекомендував безробітному розширити пошук підходящого місця роботи і звертати увагу на відкриті вакансії не тільки на території Онуфріївського районну, а й, наприклад, у м. Кременчук. Результат не забарився.

Пану Юрію було запропоновано посаду інженера з охорони праці на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Маючи велике бажання працювати, чоловік одразу ж погодився на дану пропозицію. Успішно пройшовши співбесіду Ю. Берест працевлаштувався і нині успішно працює.

«Умови праці повністю мене влаштовують: гідна заробітна плата, зручний режим роботи, належне ставлення роботодавця», – з піднесенням розповідає колишній безробітний.

Вадим Крамаренко, провідний фахівець з питань зайнятості Онуфріївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*