Нікопольський район: людей з інвалідністю навчали діям у екстрених випадках

Нікопольський район: людей з інвалідністю навчали діям у екстрених випадках. дснс, никополь, екскурсія, навчання, інвалідність

Нікопольський район: людей з інвалідністю навчали діям у екстрених випадках. дснс, никополь, екскурсія, навчання, інвалідність

13 липня до 28 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області на екскурсію завітали підопічні Нікопольської міської спортивно-оздоровчої організації інвалідів.

Одним із головних завдань у роботі Нікопольських рятувальників є організація та навчання всіх людей правилам безпеки життєдіяльності. Залишаючись самі вдома, люди з особливими потребами підпадають під ризик опинитись у вогняній пастці.

Саме тому, разом із представниками червоного хреста, рятувальники організували заняття по навчанню людей з інвалідністю діям у разі виникнення пожежі, а також по наданню першої домедичної допомоги постраждалим.

Співробітники пожежно-рятувального підрозділу заздалегідь підготувалися до зустрічі з гостями. Вони пояснили присутнім основні правила евакуації під час пожежі та пояснили чому не можна ховатись від вогню у шафах, під диваном тощо.

Під час екскурсії люди з обмеженими можливостями дізналися багато нового та цікавого про роботу та побут пожежних-рятувальників.

Усі бажаючі мали змогу провести незвичну фотосесію у підрозділі ДСНС.

Всі учасники заходу взаємно отримали велику кількість позитивних емоцій. А гості висловили побажання в майбутньому відвідати рятувальників знову.

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*