Оздоровлення та відпочинок дітей з інвалідністю!

Оздоровлення та відпочинок дітей з інвалідністю!. артек, бахмут, відпочинок, оздоровлення, інвалідність, tree, person, outdoor, toddler, child, human face, clothing, baby, girl. A little girl sitting in a chair

В державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» відбудеться IV тематична зміна з інклюзивним проектом «Разом заради розвитку», спрямованим на формування толерантного відношення до інклюзії, створення рівних можливостей для дітей з особливими потребами. Зазначену тематичну зміну буде присвячено формуванню гуманістичного ставлення до дітей та дорослих з особливими потребами.

Партнерами у проведенні зміни стануть такі громадські організації, як Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Українське товариство глухих», громадська організація «Всеукраїнське об’єднання Розвиток. Розвиток», Національний комітет Червоного Хреста України.

Відповідно до Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 №734 (із змінами) до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету в першочерговому порядку направляються діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі діти з інвалідністю.

З питання оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі дітей з інвалідністю необхідно звертатися в Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської міської ради за адресою: м.Бахмут, вул.Б.Горбатова,57, каб.№ 12.

Телефон для додаткової інформації: 44-63-99.

Сайт Бахмутської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*