Паралімпійці та учасники АТО у Львові стали «живими книгами» (ВІДЕО)

Паралімпійці та учасники АТО у Львові стали «живими книгами» (ВІДЕО). андрій демчук, львівська область, христина повалена, юлія бойко, бібліотека, мотивація, паралімпійці, сильні духом, учасники ато, інвалідність, історії людей, person, indoor, book, clothing, people, working. A group of people sitting at a desk

У львівській «Сенсотеці» запропонували прочитати історії людей, які, попри інвалідність, живуть наповну. Цього разу своєрідними живими книгами стали паралімпійці, учасники АТО та громадські активісти, повідомляє “Zaxid.net”.

Новий формат запропонували для читального залу: розмовляти не заборонено, а навпаки потрібно. Бібліотеку вирішили оживити справжніми героями. Юлія Бойко, до прикладу, розповідає своїм читачам, як шукати гармонію в собі та не опускати рук навіть у безвихідних, на перший погляд, ситуаціях.

«Я розказую просто історію свого життя, що в один момент моє життя змінилося, коли довелося сісти в інвалідний візок в 25 років, ― розповідає Юлія. ― От ділюся трошки досвідом про те, як вийти з цього періоду, як адаптуватися, як подолати цю кризу».

А вже за сусіднім столом, затамувавши подих, відвідувачі слухають моторошні розповіді бійців АТО: про війну, кулі та важкі поранення.

Про паралімпійський спорт прийшов розповісти і фехтувальник, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор Андрій Демчук.

«Зазвичай питають, що таке фехтування, про його особливості, як було в Ріо, як взагалі в Бразилії», ― каже Андрій.

«Ми просто намагаємося знайти людей, які справді чогось прагнуть в житті, які не опускають руки, попри якусь свою інвалідність чи попри якусь свою особливість і рухаються вперед. Взагалі це заходи, спрямовані на мотивацію», ― пояснює куратор «Сенсотеки» Христина Повалена.

Щоп’ятнадцять хвилин відвідувачі пересідають за інший стіл, аби поспілкуватись із новим героєм.

Вікторія Іваскевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*