На Летичівщині з’явився перший кабінет фізичної реабілітації для дітей з обмеженими можливостями (ВІДЕО)

На Летичівщині з’явився перший кабінет фізичної реабілітації для дітей з обмеженими можливостями (ВІДЕО). летичівщина, наталія ткачук, фонд родини кольгофер, хмельницька область, відео, діти з обмеженими можливостями, діти-інваліди, засоби фізичної реабілітації, кабінет фізичної реабілітації, реабілітації, інваліди з дитинства, person, indoor, floor, wall, clothing, smile, balloon, human face, sport, ball. A group of people standing in a room

На Летичівщині з’явився перший кабінет фізичної реабілітації для дітей з обмеженими можливостями. Таку мрію для особливих діток, їхніх батьків та вихователів здійснила благодійна організація «Фонд родини Кольгофер». Відкрили кабінет фізичної реабілітації напередодні Міжнародного дня інвалідів на базі Летичівського навчально-виховного комплексу №1.

Завдяки Фонду родини Кольгофер кабінет обладнали усім необхідним для повноцінної реабілітації дітей. Тут встановили спеціальний комплекс для виконання фізичних вправ, а ще закупили спортивний інвентар. Зокрема такі-от фітболи є просто незамінними для приведення в тонус м’язів та виправлення недоліків опорно-рухового апарату.

У самому лише Летичівському районі Хмельницької області, дітей з особливими потребами більше 100. Всі вони навчаються у звичайних школах та намагаються адаптуватись у такому незвичному для них світі. Щодня, окрім батьків, ними опікуються професійні педагоги та вихователі. Наталія Ткачук вже не перший рік безпосередньо працює з особливими дітьми. Жінка не приховує сліз радості, адже новий реабілітаційний кабінет став і для неї справжнім дарунком долі.

Кабінет фізичної реабілітації став першим в Летичівському районі. А отже, сюди привозитимуть дітей з особливими потребами з усіх навколишніх шкіл.

Гляньте лишень на ці щирі дитячі посмішки. Саме вони і є для благодійників головною винагородою.

Зарядившись словами вдячності та посмішками дітей, представники благодійного фонду вирушили далі. Ось у цій залі фізичного виховання Летичіського НВК № 3 тренуються майбутні спортсмени, а можливо навіть, призери міжнародних олімпіад. Та все починається з малого, з мрії. А бажання дітей повинні здійснюватись. Представники благодійного фонду родини Кольгофер відгукнулись на прохання дітей та вчителів, та подарували вихованцям школи новенький спортивний інвентар.

Котрий рік поспіль Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» Приходить на поміч районному товариству інвалідів.

Кожна добра справа не залишається непоміченою, дбаючи про інших, ми дбаємо і про самих себе, а здійснюючи чужі мрії, особливо тих, хто цього потребує найбільше, — ми робимо світ трішки добрішим.

33 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*