Підбито підсумки реалізації пілотного проекту з впровадження послуг раннього втручання

Підбито підсумки реалізації пілотного проекту з впровадження послуг раннього втручання. луганська область, засідання, послуга, проект, раннє втручання

Підбито підсумки реалізації пілотного проекту з впровадження послуг раннього втручання. луганська область, засідання, послуга, проект, раннє втручання30 грудня 2021 року заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська провела засідання регіональної консультативної ради з реалізації у Луганській області в 2019-2021 роках пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя».

В засіданні взяли участь заступники голів міських рад, керівники реабілітаційних установ, в яких впроваджується послуга, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадських та інших організацій, що опікуються проблемами дітей з інвалідністю.

Було підведено підсумки реалізації Пілотного проекту в Луганській області протягом 2019-2021 років, обговорено проблемні питання та перспективи впровадження послуги у 2022 році.

За результатами проведеного засідання надані відповідні протокольні доручення, виконання яких буде на контролі Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Реабілітаційні установи Луганської області

Підбито підсумки реалізації пілотного проекту з впровадження послуг раннього втручання. луганська область, засідання, послуга, проект, раннє втручання

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*