Понад 100 громадян з інвалідністю пройшли професійне навчання за професіям, актуальними на ринку праці

Понад 100 громадян з інвалідністю пройшли професійне навчання за професіям, актуальними на ринку праці. кіровоградський оцз, люди з інвалідністю, працевлаштування, професійне навчання, person, floor, indoor, computer, desk. A person sitting at a table in front of a computer

Понад 100 громадян з інвалідністю пройшли професійне навчання за професіям, актуальними на ринку праці. кіровоградський оцз, люди з інвалідністю, працевлаштування, професійне навчанняОдним із пріоритетних завдань служби зайнятості є питання працевлаштування громадян з обмеженими фізичними можливостями. Аби підвищити рівень конкурентоспроможності громадян зазначеної категорії на ринку праці, центри зайнятості Кіровоградської області організовують професійне навчання, враховуючи при цьому потреби ринку праці, вимоги індивідуальної програми реабілітації інвалідів та їхні побажання.

Упродовж минулого року за направленням центрів зайнятості 104 особи з особливими потребами проходили професійне навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Серед професій, за якими проводилося навчання, – кондуктор громадського транспорту, офіціант, касир, налагоджувальник поліграфічного устаткування, секретар, апаратник оброблення зерна, електрозварник ручного зварювання, офіс-адміністратор, слюсар-ремонтник, плодоовочівник, швачка, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, продавець-консультант, кухар, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва та ін. Загалом 43 професії. Професійне навчання цих громадян здійснюється як на базі професійно-технічних, вищих навчальних закладів області, так інших регіонів.

За словами начальника відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості Вікторії Бернікової, організовуючи професійне навчання безробітних громадян, які мають інвалідність, служба зайнятості ефективно вирішує проблеми їхнього соціального захисту та сприяє поверненню їх до активної трудової діяльності. Життєва необхідність. Іванофранківці з інвалідністю просять у Президента України створити соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями.

Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості
Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*