Проєкт “Агенти громадянських змін” у Вінницькій області

Проєкт “Агенти громадянських змін” у Вінницькій області. вінницька область, отг, проєкт агенти громадянських змін, інвалідність, інклюзія, hand, finger

Проєкт “Агенти громадянських змін” з підготовки громадських радників з інклюзії та розвиток інклюзивного середовища у Вінницькій області презентувала Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді “Паросток”.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Партнером проєкту є Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області.

Це проєкт, що спрямований на активізацію участі членів 27 ОТГ області через розробку та впровадження спеціальної навчальної програми.

Вона стосуватиметься підготовки протягом 12 місяців громадських радників з інклюзії з-поміж людей з інвалідністю, їхнього найближчого оточення (особливим чином жінок), а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Зокрема проєктом передбачено:

– розроблення спеціальної навчальної програми для проведення Школи з підготовки громадських радників з інклюзії,

– створення та демонстрація на обласному телебаченні, в соціальних мережах, на каналі YouTube відповідного соціального відеоролику із сурдоперекладом,

– розроблення, друк та розповсюдження методичних матеріалів з підготовки громадських радників, а також інформаційних буклетів для мешканців ОТГ області щодо діяльності громадських об’єднань людей з інвалідністю.

Повідомляється, що підготовлені громадські радники з інклюзії будуть проводити інформаційні заходи з елементами тренінгу та діалогові зустрічі з питань інклюзії та доступності у своїх ОТГ.

Переглянути відеосюжет можливо за посиланням: https://youtu.be/AKSEY-dsJxw

Безоплатна правова допомога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*