Радники з інклюзії у Вінницькій області: подальші кроки

Радники з інклюзії у Вінницькій області: подальші кроки. вінницька область, проєкт, підготовка, радник з інклюзії, інвалідність

Радники з інклюзії у Вінницькій області: подальші кроки. вінницька область, проєкт, підготовка, радник з інклюзії, інвалідність

Починаючи з липня 2020 року громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує на Вінниччині проєкт «Агенти громадянських змін».

Метою проєкту є активізація участі представників 27 об’єднаних територіальних громад Вінницької області через розробку та впровадження спеціальної навчальної програми з підготовки громадських радників з інклюзії із числа людей з інвалідністю, їхнього найближчого оточення, особливим чином жінок, а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Проєкт став можливий завдяки фінансовій підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Партнером проєкту є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.

У рамках проєкту з 28 по 30 вересня 2020 року у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат» проведено другий модуль першої Школи з підготовки громадських радників з інклюзії.

Учасниками школи стали представники з Липовецького, Калинівського, Томашпільського, Брацлавського, Гайсинського, Бершадського, Барського, Вінницького, Крижопільського, Жмеринського районів, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області, Томашпільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Липовецького, Калинівського, Гайсинського, Барського, Крижопільського та Вінницького бюро правової допомоги.

Також, до участі у заході долучилися партнери проєкту: Олена Бабешко та Марина Бабешко – членкині громадської організації «Ми рівні» (м. Вижниця Чернівецької області).

У подальшому проєкт передбачає проведення інклюзивних інформаційних заходів безпосередньо в об’єднаних територіальних громад.

Проведення першого модуля другої Школи з підготовки громадських радників з інклюзії у Вінницькій області заплановано протягом 5-7 листопада 2020 року.

Деталі за номером телефону: (067) 783-10-61 (Ірина Саранча – голова громадської організації «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»).

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*