Стаціонарне відділення цілодобового перебування людей похилого віку та осіб з інвалідністю з’явиться у Гончарівській громаді (ФОТО)

Стаціонарне відділення цілодобового перебування людей похилого віку та осіб з інвалідністю з’явиться у Гончарівській громаді (ФОТО). гончарівська громада, послуга, стаціонарне відділення, цілодобове перебування, інвалідність

Стаціонарне відділення цілодобового перебування людей похилого віку та осіб з інвалідністю з’явиться у Гончарівській громаді. гончарівська громада, послуга, стаціонарне відділення, цілодобове перебування, інвалідність

А точніше – в селі Лебедівка. Тут знаходиться амбулаторія, яку місцева влада вирішила реконструювати для забезпечення жителів громади якісними соціальними послугами.

За словами Віталія Рудника, Гончарівського селищного голови, роботи, які розпочато з листопада минулого року вже майже завершено, залишилося устаткувати заклад меблями та облаштувати укриття.

«Відкрити відділення плануємо у травні. Проте вже на сьогодні маємо близько 10 мешканців громади, які потребують такого роду послуг. Утеплено фасад, покрівлю, облаштовано санвузол та харчоблок. І все це з урахуванням усіх вимог безбар’єрності», – наголосив Віталій Рудник.

Та додав, що один амбулаторний кабінет все ж залишиться в цьому приміщенні.

Відділення, яке розраховане на 8 робочих місць, облаштовує громада за кошти місцевого бюджету. А це близько 8 мільйонів гривень.

До речі, на Чернігівщині функціонує ще 18 таких соцзакладів, де наразі перебуває 373 особи.

З ходом робіт Лебедівського відділення ознайомилися заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк та голова обласної ради Олена Дмитренко.

Принагідно відвідали вони і садочок у Гончарівському “Лісова казка”, який був пошкоджений під час російського ракетного удару.

Він розрахований на 260 дітей. Відновлюють заклад коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії і роботи планують завершити вже цього року. Наразі завершено демонтаж пошкоджених конструкцій, утеплюють фасад. Ще передбачено термомодернізацію, влаштування системи водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції та облаштування укриття.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Чернігівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*