До Львова зі Сходу евакуюють людей похилого віку з інвалідністю (ФОТО)

До Львова зі Сходу евакуюють людей похилого віку з інвалідністю (ФОТО). львів, евакуація, людина похилого віку, переселенец, інвалідність

До Львова зі Сходу евакуюють людей похилого віку з інвалідністю. львів, евакуація, людина похилого віку, переселенец, інвалідність

«День» неодноразово розповідав про спеціальні медичні потяги, котрими з гарячих точок України до Львова привозять поранених цивільних. Але не тільки їх.

Кілька днів тому до міста доправили 20 осіб з Покровська та Дніпра, переважна більшість яких – люди похилого віку з інвалідністю.

Волонтери медико-психологічної допомоги, які цілодобово чергують на вокзалі, допомогли стареньким і хворим вимушеним переселенцям вийти з потяга та впродовж ночі супроводжували у прихистки на Львівщині. Про це повідомив на своїй ФБ-сторінці керівник Львівської обласної військової адміністрації.

«Дякую управлінню транспорту та зв’язку Львівської ОДА, яке забезпечило перевезення людей, – зазначено у дописі Максима Козицького. – Вдячний волонтерам медико-психологічної допомоги, які зустріли їх, надали першу допомогу, і людям, які дбатимуть про прибулих. Дякую також релігійній спільноті Львівщини, яка запропонувала підтримку». Також керівник ЛОВА звернувся до всіх небайдужих до проблем людей похилого віку з проханням зголоситися у разі бажання допомогти у цій справі – ідеться про догляд чи можливість прийняти у себе.

«Пишіть на цю електронну адресу: », – просить Максим Козицький.

Тетяна Козирєва

Фото з ФБЮ-сторінки керівника ЛОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*