У ГО “Реабілітаційний центр” провели тренінг “Коло знайомств”

У ГО “Реабілітаційний центр” провели тренінг “Коло знайомств”. ковель, відкритість, обмеженими можливостями, тренінг коло знайомств, інтеграція, person, floor, indoor, wheelchair, smile, clothing, group, woman, posing, family. A group of people posing for the camera

У ГО “Реабілітаційний центр” провели тренінг “Коло знайомств”. ковель, відкритість, обмеженими можливостями, тренінг коло знайомств, інтеграція

Ковельський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді намагається підтримувати молодь з обмеженими можливостями та її інтеграцію у суспільство, сприяючи позитивним змінам у житті. Нещодавно в ГО “Реабілітаційний центр” було проведено тренінг “Коло знайомств”, спрямований на опанування вмінь налагоджувати міжособистісні стосунки, виявляти повагу до індивідуальності інших, розвивати почуття відкритості.

Молоді люди розповідали про свої мрії, захоплення. Кожен мав можливість стати більш відкритим та щирим. З великим інтересом вони виконували вправу “Впізнай, хто це”, адже вона дозволяла побачити себе через призму світогляду інших. Згодом всі почуття, що виникали під час такого своєрідного “душу”, обговорювались.

Завдяки своєрідному дослідженню ”Що моя річ знає про мене” учасники тренінгу зуміли поділитися своїми вподобаннями та особливостями поведінки в тих чи інших життєвих обставинах.

У ГО “Реабілітаційний центр” провели тренінг “Коло знайомств”. ковель, відкритість, обмеженими можливостями, тренінг коло знайомств, інтеграція

Правильно відрефлексувати, налагодити зворотній зв’язок у міжособистісному спілкуванні допомогла навчитися вправа “Дзеркало”. Кожен спробував через невербальне спілкування зблизитися зі своїм співрозмовником, зрозумівши його настрій та бажання. Крок за кроком відкривались нові таємниці людської особистості, яка хотіла, щоб її побачили та почули.

Хлопці та дівчата були позитивно налаштовані, тому всі завдання проходили невимушено, створилася дружня та доброзичлива атмосферу. Завершилась зустріч щирими аплодисментами, адже дві долоні, що символізували радість та посмішку, поєдналися у гучний плескіт та сміх.

Така робота продовжуватиметься і надалі, аби дати можливість людям з особливими потребами відчути себе невід’ємною частиною суспільства.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Ковельська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*