У Херсоні розмістили соціальні банери проєкту “Сильні духом” (ВІДЕО)

У Херсоні розмістили соціальні банери проєкту “Сильні духом” (ВІДЕО). херсон, банер, проєкт сильні духом, увага, інвалідність

У Херсоні розмістили соціальні банери проєкту “Сильні духом”. херсон, банер, проєкт сильні духом, увага, інвалідністьСуспільне Херсон

У Херсоні розмістили соціальні банери проєкту “Сильні духом”, який об’єднав дітей з інвалідністю та представників різних професій, повідомляє Суспільне.

На перехресті проспекту 200-ті років Херсону та вулиці Вишневої розміщено один з чотирьох рекламних бордів. У центрі світлини – Єгор Жмуров, подивитися на себе хлопець приїхав разом з батьками, говорить, бачити себе незвично:

“Я навіть не думав, що я у житті стану зіркою міста. Коли я побачив цей банер, у мене таке враження, що дуже кольори усі яскраві, атмосфера. Ті хто робив цей бігборд вони яскраво передали оту, яка була у ті дні в моїй душі. Такий позитивний настрій і на моєму обличчі велика усмішка і ця усмішка не видумана, вона справжня і щира”.

Перехожі звертають увагу на банер, така реклама, каже Олексій потрібна:

“Звичайно потрібна така реклама, ми взагалі вважаємо, що потрібно закликати людей до співчуття, щоб вони не були жорстокими. Я думаю, що потрібна, може люди будуть допомагати, якщо побачать таких дітей”.

“Ми різні, але ми – рівні” – говорить ініціаторка проєкту Марина Колокот. Цими фотографіями, продовжує жінка, хотіли привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю:

“Ми цілий рік працювали, робили все для того, щоб в нашому місті якомога більше людей доєдналися до гарних справ, розуміли, що всі люди різні, але всі вони – рівні, бо це – найголовніша мета нашого проєкту – робити соціально свідоме суспільство і ті справи, які наближують нас до того”.

Разом із дітьми на світлинах працівники поліції, вони не тільки брали участь у фотопроєкті, каже начальник відділу ювенальної превенції Віталій Сайфутдінов, також долучалися до благодійних акцій – збирали для дітей речі, іграшки, солодощі та шкільне приладдя:

“Ми долучаємося до всіх заходів, які стосуються захисту дітей, захисту прав дітей та допомоги дітям, в тому числі ми долучилися до акції “Сильні духом”. Долучилися для того, щоб показати цим дітям, що ми про них знаємо, завжди допоможемо і захистимо їх”.

Усього банерів проєкту “Сильні духом” 4 у різних районах міста, мало бути 5, розказує начальниця управління естетики та зовнішньої реклами Тетяна Піценко:

“Щорічно управління естетики та зовнішньої реклами пропонує на розгляд міської ради програму естетичного оздоблення міста Херсон, яка включає в себе друк постерів соціальної реклами. Міська рада і депутати приймають рішення та виділяються кошти з міського бюджету. Це заключення договорів з підрядними організаціями. На поточний рік прийнято фінансування виготовлення постера в розмірі 375 гривень. Тобто це не такі великі кошти для міста для того, щоб висвітлити проблематику або заохочувальну інформацію для містян”.

Мама Єгора Наталя Жмурова із захопленням дивиться на свого сина на великому банері:

“Хотілося б, щоб всі люди звернули увагу на таку фотографію, що є такі люди, вони в нашому житті, серед нас. Я думаю, що звернувши увагу на такий великий банер в людей десь щось йокнеться. Для мене це важливо. Хочеться підняти голову вгору і сказати “Це – мій син і я ним пишаюся”.

Аліна Олефір, Ігор Педченко

Аліна Мокляк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*