У мерії відбулася зустріч з іноземними експертами проекту Євросоюзу «Twinning» (ФОТО)

У мерії відбулася зустріч з іноземними експертами проекту Євросоюзу «Twinning» (ФОТО). лозова, проект twinning, раннє втручання, реабілітація, інвалідність, person, table, indoor, clothing, people, group, classroom, family, dining table. A group of people sitting at a table

У мерії відбулася зустріч з іноземними експертами проекту Євросоюзу «Twinning». лозова, проект twinning, раннє втручання, реабілітація, інвалідність

19 квітня перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков, керівники освітньої, соціальної та медичної сфери міста зустрілися з французькою делегацією проекту Євросоюзу «Twinning», який запровадили в Україні у 2017 році. Мета проекту – підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність.

Представники делегації розповіли, що проект працює на базі Міністерства соціальної політики України і фінансується Євросоюзом. Свою діяльність розвернули в 4-х пілотних регіонах: Одесі, Ужгороді, Львові, Харкові. Лозова 5-й регіон, де працюють експерти проекту Twinning.

У ході зустрічі учасники наради обговорили надбання міста у сфері раннього втручання – створення відділення для дітей з інвалідністю, роботи інклюзивних груп в дитсадках.

Освітяни і представники соціальної сфери наголосили, що є складності у виявленні дітей, які мають ризик отримати інвалідність на ранньому етапі.

– Ми намагаємося толерантно доносити до батьків, що проблема у дитини існує і необхідно вдаватися до методів раннього втручання, і не долати проблему самотужки. В освітній галузі таких дітей виявляють вже в трирічному віці, втрачається час. Тому необхідно напрацювати систему виявлення таких дітей на більш ранньому етапі, – зауважила начальник управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева.

Після зустрічі в мерії, представники французької делегації ознайомилися з роботою відділення денного догляду для дітей з інвалідністю, створеному при Територіальному центрі Лозівської міської ради. Провели семінар з спеціалістами міста Лозова, які надають послуги у сфері раннього втручання. Також іноземні експерти оцінили потреби у необхідності надання таких послуг у місті, зауважили, що за необхідності сприятимуть розширенню команди спеціалістів, яка працює у сфері раннього втручання в Лозовій.

Лозівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*