У Миколаєві працюють над створенням центру для людей з інвалідністю

У Миколаєві працюють над створенням центру для людей з інвалідністю. миколаїв, будівництво, комунальна установа, центр, інвалідність, wheel, person, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, land vehicle. A statue of a bicycle

У міський бюджет на 2021 рік планують закласти гроші на будівництво центру для повнолітніх людей з інвалідністю. Про це в ефірі програми “Радіодень” розповів директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, повідомляє Суспільне.

За його словами, на сесії міськради, яка відбулася 12 червня, внесли зміни до програми “Соціальний захист” на 2020 – 2022 роки та частково виділили гроші на збереження будівлі, за адресою вулиця Спаська 80, де планується розмістити центр. Зокрема, передбачається штат із чотирьох охоронців та посади тимчасово виконуючого обов’язки директора центру на термін до шести місяців.

“У нас вже є претендент на цю посаду, була співбесіда з міським головою та першим заступником, Положення про призначення вже готується”, – говорить Сергій Василенко.

Нагадаємо, що рішення про створення комунальної установи “Центр людей з інвалідністю 18+” було прийнято ще в 2017 році. Ґрунтуючись на цьому рішенні, будуть проведені всі наступні заходи щодо організації роботи цього центру.

Ведуча програми – Галина Самойленко

Вікторія Чернявська

Одна репліка к “У Миколаєві працюють над створенням центру для людей з інвалідністю”

  1. вера :

    Бреше. Василенко вправний око замилювач. Далі скажуть немає грошей та ще й каденція нардепів закінчується. Обіцяти не робити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*