Військовим з інвалідністю дозволили служити в СБУ та прикордонній службі

Військовим з інвалідністю дозволили служити в СБУ та прикордонній службі. сбу, військовий, поранення, прикордонна служба, інвалідність

Військовим з інвалідністю дозволили служити в СБУ та прикордонній службі. сбу, військовий, поранення, прикордонна служба, інвалідністьВійськові з інвалідністю служитимуть в СБУ та ДПСУ. Фото: dpsu.gov.ua

В Україні військовослужбовцям з інвалідністю дозволили нести службу в СБУ та у Державній прикордонній службі.

Відповідний законопроєкт №2592 ухвалили депутати 310 голосами “за”, повідомляє Gazeta.ua.

Йдеться про військових, які під час служби отримали поранення, травми, каліцтва та стали інвалідами. У пояснювальній записці говориться про те, що бойовий досвід, морально-ділові якості та мотивацію до військової служби таких осіб можна реалізувати на військових посадах, що не потребують надмірних фізичних навантажень.

Дозвіл на службу людей з інвалідністю в ЗСУ існує з 23 червня 2018 року, зокрема, визначено перелік військових частин та установ, де їм дозволено проходити службу. Також є певний перелік посад, затверджений Міноборони.

Новий документ розширює можливості служби для таких військових у СБУ та Державній прикордонній службі. Проте Служба зовнішньої розвідки залишається закритою для важкопоранених та травмованих військових.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*