У Сумах навчали батьків дітей з інвалідністю

У Сумах навчали батьків дітей з інвалідністю. берегиня, суми, зустріч, соціалізація, інвалідність

У Сумах навчали батьків дітей з інвалідністю. берегиня, суми, зустріч, соціалізація, інвалідність

У Конгрес-центрі СумДУ відбулась комунікаційна зустріч «Ефективні механізми досягнення мети» для відвідувачів Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

Організували таку зустріч команда ГО «Бюро правничих комунікацій» та представники Сумського міського територіального центру соціального обслуговування «Берегиня».

Батьків, серед яких переважна частина – це жінки, діти яких мають інвалідність, навчали психологічним прийомам планування, відновлення ресурсу, тайм-менеджменту. А самі учасниці заходу поділились власними історіями успішності.

«Ми хочемо переконати батьків, що мріяти ніколи не пізно, а також навчити, як допомогти мріям здійснюватися», – розповіла кандидатка психологічних наук, психолог-психотерапевт Дар’я Черенщикова.

За словами директорки територіального центру «Берегиня» Інни Галіченко, заклад послідовно займається соціалізацією родин, члени яких мають інвалідність, підвищенням рівня особистісної та соціальної спроможності батьків. Територіальний центр «Берегиня» активно залучає цю категорію відвідувачів до загальноміських заходів, а деякі ініціативи, авторами яких є батьки та їхні діти, добре відомі в місті.

«Об’єднання можливостей комунальних установ та громадських організацій, метою якого є соціалізація груп громадян, що мають дещо відмінний від більшості громадян стиль життя і додаткові обов’язки – дуже важливе співробітництво. З’являється довіра, зміцнюється громадянське суспільство, за нею – спільне бачення вирішення проблем, нові спільні ідеї, пошук можливостей для їх втілення. Громада стає міцнішою», – зазначила Інна Галіченко.

У рамках комунікаційної зустрічі відбулась презентація проекту «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми», який реалізує ГО «Бюро правничих комунікацій» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

За словами координаторки проекту Марини Носаченко, нині важливим є побудова інклюзивного суспільства. Як одна зі складових цього процесу – прагнення безбар’єрності та доступності простору, що є одним із головних завдань проекту.

The Sumy Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*