У Тернополі стартував інклюзивний кулінарний проєкт “Смакуємо по-особливому” (ФОТО)

У Тернополі стартував інклюзивний кулінарний проєкт “Смакуємо по-особливому” (ФОТО). тернопіль, кулінарний проєкт смакуємо по-особливому, особливими освітніми потребами, самореалізація, інвалідність

У Тернополі стартував інклюзивний кулінарний проєкт “Смакуємо по-особливому”. тернопіль, кулінарний проєкт смакуємо по-особливому, особливими освітніми потребами, самореалізація, інвалідність

“Смакуємо по-особливому” – проєкт, ідея якого полягає у тому, щоб організувати інклюзивне навчання молоді з інвалідністю Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації разом з їх ровесниками. А саме з виготовлення кулінарних шедеврів на території професійно обладнаної кулінарної студії, повідомляє “Наш день”.

Для реалізації заручились підтримкою кулінарної студії Марії Левенець. На першій зустрічі під час майстер-класу готували смачні тістечка. Усі учасники працювали у спеціальній формі – фартухах і ковпаках. Кожен учасник власноруч спробував усі етапи створення смаколика.

Світлинами і відео з події поділилась організатор культурно-дозвіллєвої діяльності Олена Коваль: “Діти та молодь з інвалідністю значно ближчі до нас, ніж ми думаємо. Що відчуває людина, яку приймають такою, як вона є? Блаженство! Усі ми прагнемо соціалізації. Ми не можемо жити без людей. Ми не можемо жити без розвитку. Усі ми прагнемо нових вражень. На майстер-класі було по-домашньому тепло та щиро. Молодь з особливими освітніми потребами навчалась кулінарної справи. І був встановлений контакт між студентами Тернопільського державного медичного університету ім. І.Горбачевського, школярами та молоддю з особливими освітніми потребами. Разом вони творили справжнє кулінарне диво.”

Самореалізація молоді з інвалідністю має стати одним з ключових завдань стратегії розвитку громад, адже рівень розвитку суспільства визначається ставленням до старших людей, дітей та людей з інвалідністю. У першому майстер-класі було 12 учасників, серед них 9 учасників з особливими освітніми потребами. Разом вони приготували кап-кейки. А ще отримали багато позитивних емоцій!

Олена Мудра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*