У Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва боролися зі стереотипами та говорили про доброту і милосердя під час ток-шоу «Рівні серед рівних»

У Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва боролися зі стереотипами та говорили про доброту і милосердя під час ток-шоу «Рівні серед рівних». запоріжжя, особливими потребами, параолімпійці, ток-шоу «рівні серед рівних», фізичні вади, indoor, clothing, person, man, smile, human face, furniture, room, woman, people. A group of people in a room

Нещодавно у читальному залі комунального закладу «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради відбувся діалог молоді Запоріжжя між параолімпійцями, старшокласниками ЗОШ № 41, волонтерами, воїнами, музикантами і талановитими особистостями з особливими потребами.

Юнаки та дівчата, незалежно від роду занять, напрямків роботи чи навчання, фізичних можливостей, на рівних обговорили свої проблеми, поділилися досягненнями на «параді молодіжних захоплень» і торкнулись актуальних питань милосердя, добра та миру.

Ток-шоу відкрили переглядом дивовижного вокального кліпу – кавер-версії пісні Френка Сінатри у виконанні Маріанни Смбатян. Маріанна Смбатян не лише прекрасно співає, вона – член клубу «Рівні можливості», режисер та актриса, художниця й волонтер, «світська левиця» і дуже модна дівчина, яка відвідує світські раути та бали. Коли з нею спілкуєшся, зовсім забуваєш про інвалідний візок, до якої прикута симпатична талановита дівчина.

Говорили і про події в країні. Усі гості висловили свої мрії про мирне небо над Україною. Від щирого серця привітали Віталія Дяченка – бійця спецпідрозділу «Сармат» – з Днем Збройних Сил України, нещодавно нагородженого медаллю «За заслуги перед Запорізьким краєм».

Серед гостей в залі був також усміхнений і трохи сором’язливий параолімпійский чемпіон Михайло Попов, який сьогодні багато робить для розвитку спорту в Запоріжжі. Михайло щорічно влаштовує в Запоріжжі турнір з настільного тенісу – Кубок Михайла Попова. Чемпіон параолімпіади у Ріо-де-Жанейро поділився з юнацтвом своїми досягненнями та порадами про те, як досягти успіху.

У залі звучало багато пісень. У тому числі, у виконанні талановитого вокаліста Родіона Переродова. Молодого, але досить відомого співака люблять багато запорожців. Він фіналіст шоу «Караоке на Майдані» в Києві та Запоріжжі, лауреат багатьох Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів, учасник теле-проектів. Мріє Родіон про власну вокальну школу та всиновлення дитини з дитячого будинку. Хоче стати впливовою людиною у сфері шоу-бізнесу та упевненим чоловіком, що «міцно стоїть на ногах».

«Усі ми дуже різні, але головне, що нас об’єднує, – це людяність. Як добре, коли тебе сприймають на рівних, зважають на твою думку, просто вислуховують», – вважає Костянтин Качанов, талановитий музикант і студент Запорізького будівельного коледжу. Приваблива посмішка молодого композитора Євгена Коваленка (теж студента будівельного коледжу) додала шарму авторським пісням.

Реабілітолог з центру «Інваспорт» Вікторія Середа поділилася своїми думками: «Зробиш комусь добро, комусь допоможеш – і добро до тебе повернеться. Тому що доброта – це не наука, а дія». Поговорили і про допомогу людям з фізичними вадами і літнім людям. «Не треба робити добро і чекати віддачі. Добро робиться від щирого серця», – вважає викладач історії ЗОШ№ 41 Наталія Станіславівна Калянова.

Окрім цього, на заході був присутній громадський діяч Олександр Кахай, який цього року успішно провів 157 великих заходів (фестивалів, концертів, акцій для жителів Запоріжжя).

Всі учасники та гості ток-шоу «Рівні серед рівних» взяли участь у флеш-мобі «NO HATE!» («Ні стереотипам! Ні мові ворожнечі!»), який традиційно проводився під час Всеукраїнського тижня права у бібліотеці для юнацтва.

Наприкінці заходу молоді люди ділилися своїми планами на майбутнє, міркували про вибір професії.

«Такі зустрічі в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва вже стали звичними. Ми проводимо їх четвертий рік поспіль. Адже тепле дружнє спілкування – це найважливіше», – зазначила ведуча заходу Лариса Головко.

Запорiзька обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*