Унікальний рекорд: як 23 особливі дитини сплавлялися на драконівських човнах по Дунаю (ФОТО, ВІДЕО)

Унікальний рекорд: як 23 особливі дитини сплавлялися на драконівських човнах по Дунаю (ФОТО, ВІДЕО). дунай, естафета на драконівських човнах, подорож, рекорд гіннеса, інвалідність

Унікальний рекорд: як 23 особливі дитини сплавлялися на драконівських човнах по Дунаю. дунай, естафета на драконівських човнах, подорож, рекорд гіннеса, інвалідність

21 липня понад 20 дітей з інвалідністю різних нозологій: ДЦП, синдромом Дауна, аутизму, орфанними захворюваннями, та після інсульту, разом із батьками вирушили у непросту подорож водами Дунаю, повідомляє «МІСТО».

Все для того, щоб встановити новий світовий рекорд Гіннеса у номінації «Естафета на драконівських човнах». Вперше, вихованці реабілітаційного центру встановлювали рекорд на території іншої держави, щоб вкотре довести собі і всьому світові, що попри накладені хворобою обмеження, вони здатні досягнути будь-яких висот. Довести, що їхній дух міцний, а воля до життя непереборна. І, зрештою, щоб відчути ту силу, яка є в кожному з нас і яка спонукає нас боротися за своє щастя.

Подія відбувалася поблизу містечка Сантедре в Угорщині. Це була найчисленніша група дітей з інвалідністю, які коли-небудь приймали участь у подібному спортивному заході.

Деякі учасники цьогорічного рекордного запливу вже мають звання рекордсмена Книги рекордів України. Як раніше повідомляло МІСТО, рівно рік тому вони були учасниками рекордного сходження на Говерлу «Особливе сходження-2», у складі найчисельнішої групи дітей з інвалідністю яка підкорила найвищу вершину України.

Також серед учасників встановлення нового рекорду були діти, які в цьому році підкорили найвищу гору Угорщини – Кекеш, в рамках проекту «Особливе сходження-3».

“Ми робили це для привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю та бажання об‘єднати небайдужих людей у справі допомоги особливим дітям. Все для підняття духу тим, хто найбільше цього потребує – дітям з особливостями розвитку. Ми віримо, що всі наші діти, незалежно від того, з якими можливостями вони прийшли у цей світ, можуть і мають бути щасливими!”, – кажуть організатори запливу ГО «Подаруй життя» (керівник Сергій Бондаренко) та ГО «Рій Мрій» (керівник Ярослав Грибіник).

Савчин Христина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*