В Україні випустили соціальний ролик, який пояснює, як це – мати дитину з синдромом Дауна (ВІДЕО)

В Україні випустили соціальний ролик, який пояснює, як це – мати дитину з синдромом Дауна (ВІДЕО). вбо даун синдром, відеоролик, діагноз, синдром дауна, суспільство

В Україні випустили соціальний ролик, який пояснює, як це – мати дитину з синдромом Дауна. вбо даун синдром, відеоролик, діагноз, синдром дауна, суспільство

Ролик випустили до Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна, що відзначається 21 березня.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

У відеоролику мама дівчинки Марти розповідає, як це — мати дитину з синдромом Дауна та відповідає на запитання іншої матусі. Як це — виховувати такого малюка й мріяти про його повноцінне майбутнє? Як це — не порівнювати його з іншими дітьми, а бачити й розвивати його унікальний потенціал? Як це — намагатися донести все це до батьків інших дітей?

Ця інформаційна кампанія покликана допомогти іншим батькам розуміти родини, у яких виховують дітей із синдромом Дауна. Щоб якомога більше батьків різних дітей бачили в дітях із синдромом той потенціал та унікальність, яку бачать у них їхні мами й тати, бабусі й дідусі. І, найголовніше, щоб обидві сторони були відкритими до того, щоб впустити до свого світу один одного.

«Щиро сподіваємося, що цей ролик стане ще однією цеглинкою в розбудові суспільства, яке здатне гідно підтримувати родини, в яких виховують дітей із синдромом Дауна. А також, допоможе зняти відчуття тривоги у батьків які нещодавно дізнались про діагноз своїх дітей», – зазначили у ВБО «Даун Синдром».

До слова, ВБО «Даун Синдром» об’єднала понад 500 українських сімей, які виховують дітей із синдромом Дауна та іншими особливостями розвитку.

Організація створена у 2003 році батьками дітей з синдромом Дауна та є членом Європейської Асоціації Даун Синдром (European Down Syndrome Association).

У кінці 2009 року організація відкрила Центр раннього розвитку для дітей із синдромом Дауна, послугами якого вже користуються більше 800 сімей з усіх куточків України. Програми Центру для сімей, які виховують дітей з синдромом Дауна, є безкоштовними.

Фото: ВБО «Даун Синдром»

Kyiv Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*