«Відкриті серця» представили результати реалізації соціальної програми «Ми – поруч»

«Відкриті серця» представили результати реалізації соціальної програми «Ми – поруч». вінниця, наталія головко, світлана демко, громадська організація «відкриті серця», програма «ми – поруч», соціалізація, функціональними обмеженнями, інвалідність, інтеграція, person, indoor, human face, clothing. A man sitting at a table

8 грудня Вінницька обласна громадська організація «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» провела «круглий стіл» «Робота сервісних груп з супроводу та надання допомоги людям з важкими формами інвалідності – необхідна умова успішної соціалізації та інтеграції».

На заході, який проходив напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, було представлено результати роботи сервісних груп допомоги та супроводу людей з функціональними обмеженнями у рамках проекту «Ми – поруч», яка реалізовується за підтримки обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Нагадаємо, що громадська організація «Відкриті серця» стала однією з 12 переможців конкурсу з визначення програми, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2016 році за рахунок коштів обласного бюджету, який щороку традиційно проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Програма мала на меті забезпечити доступ людям з функціональними обмеженнями до нових індивідуальних, якісних сервісних послуг супроводу та допомоги, а також сприяти поінформованості студентської молоді щодо потреб та можливостей людей з інвалідністю, розвитку духу толерантності, волонтерства та благочинності, завдяки участі у тренінгових навчаннях по здобуттю навичок допомоги підтримки в повсякденному житті людям з важкими формами інвалідності.

«Сьогодні абсолютно всі: влада, бізнес, інститути громадянського суспільства, волонтери – долучилися до благоустрою та створення комфортних умов життя для людей з обмеженими можливостями», – зазначила голова громадської організації «Відкриті серця» та керівник програми Світлана Демко.

За словами заступника директора Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та координатора програми Наталії Головко, саме відчуття гострої недостачі в нашій країні сервісних груп супроводу людей з інвалідністю дала поштовх до написання та реалізації програми «Ми – поруч».

Програма дозволила підвищити якість надання суспільних послуг на Вінниччині, підсилила дух толерантності та волонтерства у громаді, послужила значною підтримкою родин в яких проживають люди з важкими формами інвалідності щодо зняття психологічного та фізичного навантаження.

Детальніше про програму можна дізнатися на офіційній веб-сторінці громадської організації «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» (http://vidkryti-sercya.org.ua).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Вінницька ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*