Виїхати до Польщі й знайти роботу: стартував проєкт підтримки українців з інвалідністю у Польщі

Виїхати до Польщі й знайти роботу: стартував проєкт підтримки українців з інвалідністю у Польщі. zoom-зустріч, польща, благодійний фонд аік, підтримка, інвалідність

Виїхати до Польщі й знайти роботу: стартував проєкт підтримки українців з інвалідністю у Польщі. zoom-зустріч, польща, благодійний фонд аік, підтримка, інвалідність

Питання виїзду за кордон – до більш безпечних країн Європи – залишається актуальним для українців з інвалідністю і сьогодні.

Саме тому zoom-зустріч «Як українцям з інвалідністю виїхати до Польщі та знайти роботу?», яку організував Благодійний фонд АІК з метою пояснити особливості перебування в цій країні, викликала зацікавленість не лише в тих людей, які вже виїхали до Польщі (38,5% зареєстрованих учасників), а і в тих, хто наразі перебуває в Україні – 53,8%.

Гості зустрічі, представники польської агенції Urban Recruitment, Ірина Роздобудько та Ніна Невірець розповіли про пілотний проєкт із підтримки українців з інвалідністю, який нещодавно стартував у Польщі.

Проєкт, розрахований на тих українців, які вже перебувають в Польщі й знаходяться в пошуку роботи, а також на тих, хто тільки замислюється над тим, як виїхати з України зараз.

Завдяки цьому проєкту люди з інвалідністю мають змогу отримати допомогу на всіх етапах перебування в цій країні:

  • починаючи з переїзду до Польщі;
  • отримання безкоштовного житла на час пошуку роботи (в агенції є власний житловий фонд на такі випадки – Прим.);
  • оформлення документів для отримання PESEL;
  • підтвердження інвалідності, підбору робочого місця тощо.

Серед питань, які цікавили учасників, особливо часто звучали такі: що потрібно для участі в проєкті та чи можна знайти роботу не лише технічну, а і в гуманітарній сфері?

Як зазначила Ірина Роздобудько: «Для участі проєкті необхідні закордонний біометричний паспорт та посвідчення інвалідності».

Ніна Невірець додала, що на сьогоднішній день в агенції є різні вакансії в різних містах і містечках Польщі. Тож спробувати можуть всі бажаючі.

До речі, участь у проєкті є безкоштовною для українців з інвалідністю.

Детальніше про умови працевлаштування та виїзду до Польщі можна дізнатися у відео-записі зустрічі https://www.youtube.com/watch?v=uqA8l2QBfXk&t=2s

За додатковою інформацією та контактами представників польської агенції Urban Recruitment звертайтеся до Благодійного фонду АІК (Асоціація Інклюзивної Країни):

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*