Як в умовах карантину працює Луцький геріатричний пансіонат (ВІДЕО)

Як в умовах карантину працює Луцький геріатричний пансіонат (ВІДЕО). луцький геріатричний пансіонат, карантин, мешканець, працівник, інвалідність

Як в умовах карантину працює Луцький геріатричний пансіонат. луцький геріатричний пансіонат, карантин, мешканець, працівник, інвалідність

У Луцькому геріатричному пансіонаті – 148 підопічних, майже 80 з них прикуті до ліжка. Проживають тут важкохворі, люди з інвалідністю, пенсіонери, які не мають родичів. Директорка закладу Алла Гнатюк розповіла: в умовах карантину, обмежили рух по території і будівлі пансіонату мешканців та працівників. Зі слів директорки, заклад дезінфікують, інформує Суспільне.

Директорка Луцького геріатричного пансіонату Алла Гнатюк: “Видані для працівників захисні маски, деззасоби для рук, рукавички. При вході у житлові приміщення змочені ганчірки розчином хлорки, які міняються щогодини. Протираються тверді поверхні: ручки дверей, перила, поручні, де йде контакт з руками. Маніпуляційні обробляються. Вже третій день ми обробляємо розчином гіпохлориду натрію вулицю, асфальтовану поверхню, будівлю при вході.”

Алла Гнатюк каже: щодня, двічі на день, мешканцям та працівникам пансіонату вимірюють температура тіла. Частина працівників пішли у відпустки.

Директорка Луцького геріатричного пансіонату Алла Гнатюк: “У нас залишилися працювати ті, що безпосередньо обслуговують наших мешканців. Це медичний персонал, середній і молодший, працівники кухні. Усі інші пішли у чергову відпустку, тобто обмежили доступ і спілкування з нашими мешканцями. Також забезпечили повноцінне харчування, добавили фрукти, лимони, перепелині яйця, щоб імунітет був кращий, щоб боротися з цією інфекцією.”

Лариса Літвицька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*