З Криворіжжя осіб з інвалідністю планується вивезти до Італії та Польщі

З Криворіжжя осіб з інвалідністю планується вивезти до Італії та Польщі. італія, криворіжжя, польща, евакуація, інвалідність, wheel, person, wheelchair, bicycle wheel, bicycle, tire, land vehicle. A statue of a bicycle

Як дізнався Весь Кривий Ріг з повідомлення пабліку «Зеленодольська міська територіальна громада», мешканці Зеленодольської громади з числа самотніх літніх людей та осіб з інвалідністю мають можливість виїхати за кордон, подалі від бойових дій

Для осіб з обмеженою руховою активністю, зокрема це лежачі хворі особи та особи, що пересуваються на візках планується організація виїзду до Італії.

Для мобільних осіб, які можуть самостійно пересуватися та здатні до самообслуговування планується організація виїзду до Польщі.

Якщо Ви або Ваші рідні та знайомі мають намір тимчасово евакуюватися на вказані території, зверніться, будь-ласка, до відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому Зеленодольської міської ради за телефоном 097-386-11-69 для реєстрації та отримання більш детальної інформації.

Дзвінки щодо цього питання приймаються з 8:00 до 17:00 години 24.08.2022 р.

Юлія Лапочкіна,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*