З висоти чотири кілометри. На Дніпропетровщині ветерани з інвалідністю стрибали з парашутами

З висоти чотири кілометри. На Дніпропетровщині ветерани з інвалідністю стрибали з парашутами. дніпропетровщина, ветеран, парашут, стрибок, інвалідність

З висоти чотири кілометри. На Дніпропетровщині ветерани з інвалідністю стрибали з парашутами. дніпропетровщина, ветеран, парашут, стрибок, інвалідністьФото: Суспільне. Дніпро

На аеродромі у селищі Майське на Дніпропетровщині 13 гравців національної збірної з баскетболу на візках стрибнули з парашутами з висоти у понад 4 тисячі метрів. Кажуть, таким чином вирішили морально підготуватися до Ігор Воїнів, які відбудуться у вересні у США, повідомляє Суспільне.

Гравець збірної Володимир Мусян розповідає: з парашутом стрибає вперше, робить це для подолання власних страхів.

«Побоювань немає, але є переживання, щоб нормально себе показати під час стрибка», – зазначив спортсмен перед стрибком.

Сергій Храпко на війні він втратив руку та ногу. Однак, каже, це не завадить йому здійснити стрибок. Чоловік каже, хоче стати прикладом для інших.

«Стрибок з парашутом – це такий викид адреналіну, умовно кажучи. Довести самому собі, в першу чергу, що я це можу», – сказав він.

Про технічну частину стрибка детальніше розповів старший інструктор Юрій Кириленко. За його словами, під час стрибка з висоти в понад 4 тисячі метрів людина отримує уявлення, що таке вільне падіння зі швидкістю 200 кілометрів на годину. Це падіння триває близько хвилини.

Після стрибків члени команди роз’їдуться по домівках. Далі на них очікуватиме ще два підготовчі збори. У вересні ветерани поїдуть до США, де представлятимуть Україну на міжнародних Іграх Воїнів.

Що відомо

Warrior Games («Ігри воїнів») – це міжнародний мультиспортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Змагання проводяться з 2010 року у США. У перші роки свого існування участь у турнірі брали команди родів військ американської армії. 2013 року до змагань долучилися представники Збройних Сил Великої Британії, а 2021 року вперше участь у змаганнях візьме збірна команди України та збірні ще 6 держав-партнерів.

Юлія Підгола

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*