Запрацювала “гаряча лінія” для допомоги людям із інвалідністю

Запрацювала “гаряча лінія” для допомоги людям із інвалідністю. fight for right, гаряча лінія, допомога, евакуація, інвалідність

Запрацювала “гаряча лінія” для допомоги людям із інвалідністю. fight for right, гаряча лінія, допомога, евакуація, інвалідність

Громадська організація людей із інвалідністю “Fight For Right” запустила “гарячу лінію” для допомоги людям із інвалідністю.

“З 24 лютого ми, правозахисниці, змінили пріоритети діяльності та почали робити найважливіше на цей момент – рятувати життя. Ми допомагаємо з евакуацією (у тому числі, медичною), психологічними та юридичними консультаціями, ліками, продуктами харчування, засобами гігієни й одноразовою фінансовою підтримкою”, – розповідають в організації.

З часу повномасштабного вторгнення росії понад 5000 людей звернулися до “Fight For Right” за допомогою.

“Ми беремося за роботу там, де здаються інші. Наприклад, один із останніх кейсів: Тамара та її мама Галина, яка користується кріслом колісним, звернулися до нас із запитом на евакуацію з Краматорська. Ми були вже сьомою організацією, до якої вони зателефонували. Усі попередні відмовляли жінкам через необхідність у транспортуванні лежачи. (Аналіз роботи міжнародних організацій можна переглянути тут) Додаткову перешкоду у переміщені створювало масивне крісло колісне, яке перевізники не могли завантажити у машину. Та нам вдалося за 2 дні організувати евакуацію. Парамедики на швидкій доставили жінок з Краматорська до Чернівців. З ними у дорозі працювала команда парамедиків – норвежців та українців, які для нас є справжніми чарівниками. Вони у дорозі поставили жінці життєво необхідну крапельницю”, – повідомили в організації.

Звернутися по допомогу можна за номером гарячої лінії: 0 800 306 633. Гаряча лінія працює 24/7 і має кілька каналів. Дзвінки у межах України безкоштовні.

Якщо ви наразі знаходитеся за кордоном, залиште заявку на пошті або у соціальних мережах організації.

Інтернет-видання «Полтава365»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*