Зеленська озвучила дві японські казки

Зеленська озвучила дві японські казки. олена зеленська, аудіокнига, незрячий, проєкт, ініціатива #книгищоговорять

Зеленська озвучила дві японські казки. олена зеленська, аудіокнига, незрячий, проєкт, ініціатива #книгищоговорять

Перша леді України Олена Зеленська долучилася до ініціативи “Книги, що говорять”, у рамках якої волонтери створюють аудіокниги для дітей із особливостями зору.

Про це перша леді повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“Вже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проєкту й озвучила дві японські казки: “Момотаро” та “Дві жабки”, — написала Зеленська.

View this post on Instagram

Вже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проєкту й озвучила дві японські казки: «Момотаро» та «Дві жабки». Близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору. Такі проєкти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес. Дякую засновникам проєкту, волонтерам та всім, хто брав участь в озвучці. Хочу звернутись до людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори – приєднуйтесь! Ваша допомога дуже важлива.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Окрім того, вона зазначила, що близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору, і тому такі проєкти потрібні для того, щоб діти з порушеннями зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес.

“Дякую засновникам проєкту, волонтерам та всім, хто брав участь в озвучці. Хочу звернутись до людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори – приєднуйтесь! Ваша допомога дуже важлива”, – додала Зеленська.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*