«Знаки здібностей» від Decathlon привертають увагу до людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

«Знаки здібностей» від Decathlon привертають увагу до людей з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО). decathlon, знаки здібностей, символ, інвалідний візок, інвалідність

«Знаки здібностей» від Decathlon привертають увагу до людей з інвалідністю. decathlon, знаки здібностей, символ, інвалідний візок, інвалідність

По всьому світу люди з фізичною інвалідністю часто бувають представлені одним-єдиним символом: зображення людини в інвалідному візку. Ця фігура видається багатьом аж надто пасивною. Наче ключова риса інвалідності — це залежність від інших людей у пересуванні. Тому ритейлер товарів для спорту Decathlon і створив спеціальні альтернативні «знаки здібностей», щоб протидіяти цьому стереотипу.

За допомогою креативної агенції Rethink Canada він зробив редизайн Міжнародного символу доступу, відомого як «символ інвалідного візка». На знаках Decathlon люди з інвалідністю натомість займаються різними видами спорту.

Такі «знаки здібностей» Decathlon почали поступово з’являтися на паркувальних майданчиках, демонструючи різноманітні здібності членів цієї спільноти.

Ці знаки також було викладено у відкритий доступ з ліцензією Creative Commons, щоб такі стікери міг скачати і наліпити поблизу від себе кожен.

Загалом таких знаків було створено 18 для різних видів спорту: футбол, настільний теніс, стрільба з лука тощо.

А в інстаграмі бренд Decathlon Canada виклав GIF-стікери, щоб показати користувачам, як можна сполучити два зображення так, щоб людина у візку «отримала» руки з тенісною ракеткою, м’ячем, веслом, абощо. Щоб знайти ці стікери, достатньо задати пошуковий запит «ability signs» в сторіз.

«Знаки здібностей» від Decathlon привертають увагу до людей з інвалідністю. decathlon, знаки здібностей, символ, інвалідний візок, інвалідність

Джерело

Creativity.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*