У Сватівській райдержадміністрації відбулася нарада стосовно організації індивідуального навчання для дітей з особливими потребами

1 04 1596325 1. особливими потребами, інклюзивної освіти

Одним з важливих напрямів реалізації в регіоні завдань Президента України Віктора Януковича відносно забезпечення прав громадян є задоволення їх потреб у освітній сфері.

28 січня 2014 року перший заступник голови Сватівської райдержадміністрації Людмила Русанова провела нараду з питання індивідуального навчання для дітей з особливими потребами та перспективи впровадження інклюзивної освіти в 2014 році. На нараді були присутні керівники та педагоги навчальних закладів району.

Начальник відділу освіти Ірина Мазурко проінформувала присутніх про організацію індивідуального навчання для дітей з особливими освітніми потребами та про перспективи розвитку інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах у 2014 році.

У Сватівському районі для дітей з особливими потребами створено необхідні умови для навчання. Із 62 дітей з обмеженими можливостями (58 дітей-інвалідів та 4, які мають рекомендацію ПМПК) 46 навчаються за денною формою, 16 за індивідуальною, всі вони отримують корекційну допомогу психологів, соціальних педагогів. На базі навчально-виховних закладів працюють 9 психологів, 11 соціальних педагогів. У школах встановлено кнопки виклику. У літній період вживаються заходи щодо їхнього оздоровлення.

За підсумками роботи наради Володимир Мормуль дав доручення відділу освіти Сватівської райдержадміністрації розробити план заходів щодо створення умов з упровадженню інклюзивної освіти в районі.

Луганська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*