Консультаційна фірма «Консул-97»

1 04 YgHAuf2Rvb8 2. консул-97

1 04 YgHAuf2Rvb8 1

Мале колективне підприємство консультаційна фірма «Консул-97» створено в місті Чернівці для допомоги людям, які опинилися в складній життєвій ситуації. Ніна Феліксівна Сивицька, керівник консультаційної фірми, розповіла нам докладніше про діяльність організації.

Чим займається Ваша фірма?

– Наше підприємство «Консул – 97» займається консультацією людей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Це юридична допомога людям з обмеженими фізичними можливостями, багатодітним, людям, які мають статус бездомних і так далі. Складаємо різні документи: позови, заяви, запити. Проводимо навчальні семінари та тренінги з правових питань. Хочемо допомогти в організації робочих місць для людей з особливими потребами. Я сама пройшла через життєві труднощі, тому добре розумію своїх клієнтів.

Як Ви прийшли до цієї діяльності?

– У житті мені випало пройти через багато труднощів. Займаюся вихованням чотирьох дітей, в числі яких донька з ДЦП. Тому всі проблеми пов’язані з реабілітацією і освітою нездорових дітей відчуваю на собі. Крім цього, через онкозахворювання перебуваю в ранзі інваліда без посвідчення. Коли опинялася в складних ситуаціях, то часто сама шукала вихід з положення. Тепер хочу допомогти іншим людям.

Які Ваші подальші плани?

– Головна проблема, яка виникає в ході будь-якої діяльності, це фінансова. Її можна вирішити шляхом створення робочих місць у нашому регіоні. Тому я займаюся пошуком однодумців для відкриття наших філій, та організації роботи по всій Україні. «Консул-97» існує вже 17 років. За цей час ми провели багато акцій, з деякими з них можна ознайомитися на сторінці ВКонтакте http://vk.com/konsul97.

В Україні є законодавство. Дуже важливим для наших громадян знати і розуміти закони. На папері все розписано, але здійснити в житті все, що там написано іноді нереально. Тому ми повинні допомогти людям, роз’яснити наші права і можливості. Щоб кожна людина могла домогтися для себе гідних умов життя.

Антонович Вікторія

INVAK.INFO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*